دکتر ماریو پس از سال‌ها روی موبایل زنده می‌شود

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی دکتر ماریو

اگر هنوز از به تاخیر افتادن بازی «ماریو کارت تور» (Mario Kart Tour) برای پلتفرم موبایل ناراحت هستید، خبر جدید نینتندو ممکن است شما را خوشحال کند. بازی رایگان جدیدی در سری «دکتر ماریو» به زودی برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد. ساخت بازی بر عهده شرکت «ان‌اچ‌ان اینترتینمنت» (NHN Entertainment) مستقر در کره جنوبی است؛ شرکتی که دنباله‌رو مسیر «دِنا» (DeNa) و «سای‌گیمز» (Cygames) در به دست آوردن مجوز نینتندو برای همکاری با این شرکت در توسعه‌ی بازی‌های موبایل بازی است.

آیا یک داروی تلخ در انتظار ما است؟

قرار است «دنیای دکتر ماریو» (Dr. Mario World) در تابستان سال آینده برای ۶۰ کشور عرضه شود که شامل ژاپن و آمریکا می‌شوند. جالب است که هیچ کشور اروپایی هنوز به این ۶۰ کشور اضافه نشده است. ممکن است بازی دکتر ماریو با بازی «دراگالیا لاست» (Dragalia Lost)، دیگر ساخته نینتندو برای پلتورم موبایل، هم‌زمان با هم برای اروپا عرضه شوند. البته گفته شده که اسامی ۶۰ کشور هدف این بازی، هنوز کاملا مشخص نشده است به همین دلیل باید دید که چه کشورهای دیگری اضافه می‌شوند و بازی به چه زبان‌هایی عرضه می‌شود.

بازی دکتر ماریو

دکتر بالاخره سر رسید! ماریو بار دیگر در تابستان ۲۰۱۹ کت سفید خودش را در بازی موبایلی «دنیای دکتر ماریو» می‌‌پوشد.

پازل‌های دکتر ماریو برای موبایل عالی هستند. باید دید که چگونه ان‌اچ‌ان اینترتینمنت این بازی دهه نودی نینتندو برای کنسول «ان‌ای‌اس» (NES) را بازسازی می‌کند. هم‌چنین باید اشاره کرد که این بازی کلاسیک را می‌توان به عنوان بخشی از «سرویس خدمات آنلاین نیتندو سوییچ» (Nintendo Switch Online) روی کنسول هیبریدی این شرکت بازی کرد.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه