بازی Dragon Ball: Sparking! ZERO مهر ماه منتشر می‌شود؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Dragon Ball: Sparking! ZERO

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی Spike Chunsoft با انتشار تریلری از تاریخ انتشار بازی Dragon Ball: Sparking! ZERO رونمایی کرده‌اند.

این نسخه به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در کنار شخصیت‌های افسانه‌ای سری دراگون بال وارد نبرد‌های حماسی شوند. بخش Episode Battle به بازیکنان این امکان را می‌دهد که یکی از هشت شخصیت را انتخاب کرده و لحظات کلیدی نبرد در حماسه‌ی سری را دوباره زنده کنند، Custom Battle بخش جدیدی را برای تجربه معرفی می‌کند که شرایط نبرد خاص خود را تعیین کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند. تریلر جدید همچنین شخصیت‌های جدیدی را به فهرست شخصیت‌های قابل بازی با زاماسو (Zamasu)، گوکو بلک (Goku Black)، گوکو سوپر (Goku Super)، گوهان (Gohan)، باردوک (Bardock) و غیره اضافه می‌کند.

گفتنی است که در کنار نسخه‌ی استاندارد، نسخه‌های دیگری نیز برای طرفداران وجود خواهد داشت. نسخه‌ی دیجیتال دلوکس شامل نسخه‌ی استاندارد، سه روز دسترسی زودهنگام به بازی و سیزن پس است که شامل بیش از ۲۰ شخصیت از جمله شخصیت‌های Dragon Ball Super: Super Hero و Dragon Ball Daima است. دسترسی زودهنگام به کاراکتر‌های اضافی نیز گنجانده شده است.

بازی Dragon Ball: Sparking! ZERO

نسخه‌ی دیجیتال آلتیمیت شامل محتوای نسخه‌ی دلوکس و همچنین بسته‌ای است که به نوبه‌ی خود شامل لباس برای گوکو، یک مجموعه ایموت، دو پس زمینه و یک آیتم شخصی‌سازی می‌شود. این نسخه همچنین شامل امکان احضار سوپر شنرون برای باز کردن قفل آیتم‌ها یا شخصیت‌ها است. نسخه‌ی کالکتورز بازی شامل محتوای نسخه‌ی دیجیتال آلتیمیت به همراه یک دیوراما و یک نشانک فلزی است.

در نهایت نسخه‌ی پریمیوم کالکتورز بازی که به طور انحصاری در فروشگاه باندای نامکو موجود است، شامل تمام محتوای کالکتورز و همچنین یک استیل‌بوک و چهار کارت انحصاری از Dragon Ball Super Card Game Fusion Worlds است.

بازی Dragon Ball: Sparking! ZERO در ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر) سال جاری برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما