Dragon’s Dogma پاییز امسال به PS4 و Xbox One می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی کپ‌کام، سازنده‌ی بازی Dragon’s Dogma، تاریخ عرضه‌ی این بازی را روی دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ مشخص کرده است. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی، بسته‌ی الحاقی آن را هم در خودش جای داده است.

نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان این بازی در روز سوم اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد.

این نسخه‌ی کامل بازی، Dragon’s Dogma: Dark Arisen نام دارد و پیش از این برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است. با این حال، نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان این بازی در روز سوم اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد.

بازی Dragon’s Dogma یک نقش‌آفرینی اکشن بسیار بزرگ است. بازی‌کننده‌ها در این بازی، شخصیت خودشان را می‌سازند و طی داستانی بلند و طولانی، با هیولاهایی بزرگ مبارزه می‌کنند. سیستم مبارزه‌ی بسیار خوب Dragon’s Dogma و هم‌چنین قابلیت‌های آنلاین آن، به هنگام عرضه‌ی این بازی بازخوردهای مثبتی از سوی بازی‌کننده‌ها گرفته بود.

شخصیت‌هایی که در Dragon’s Dogma به همراه شما در مبارزات شرکت می‌کنند، می‌توانند به دوستان شما یا دیگر بازی‌کننده‌ها هم کمک کنند. این مکانیک آنلاین جالب Dragon’s Dogma، این بازی را از عناوین هم‌سبک خودش جدا کرده بود.

می‌توانید در ادامه، تریلر و تصاویری که کپ‌کام از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dragon’s Dogma: Dark Arisen منتشر کرده است را ببینید.

منبع:‌ Gematsuبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. محب

    عالی بوئ

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما