کپ‌کام ده سالگی Dragon’s Dogma را جشن می‌گیرد؛ هنوز خبری از دنباله نیست

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
dragon's dogma

شرکت کپکام (Capcom) به مناسبت ۱۰ سالگی بازی درگونز دوگما (Dragon’s Dogma) یک وبسایت برای آن طراحی کرد. این وبسایت خط زمانی مجموعه را نشان داده و تمام موارد عرضه شده از بازی درگونز دوگما در آن وجود دارد. از کمک‌های دیجیتال که در سال ۲۰۱۲ عرضه شدند گرفته تا آخرین پروژه این مجموعه که انیمه درگونز دوگما در سال ۲۰۲۰ بود.

کارگردان این مجموعه به نام هیدئاکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) در مورد مجموعه درگونز دوگما گفت:

مجموعه درگونز دوگما از سال ۲۰۱۲ وارد دنیای سرگرمی شد. حال ما ۱۰ سالگی این مجموعه را جشن می‌گیریم. ما از طرفداران بابت حمایت از درگونز دوگما تشکر می‌کنیم. پس با ما در این جشن همراه باشید!

اگر شما اخبار این مدت را دنبال کرده باشید، می‌دانید که در لیست لو رفته از انویدیا، درگونز دوگما ۲ حضور دارد. پی احتمال دارد که دنباله این بازی ساخته شود. با اینحال همچنان خبر رسمی‌ای از این ماجرا وجود ندارد. در وبسایت درگونز دوگما هیچ اطلاعاتی در مورد انتشار یک دنباله وجود ندارد. با اینحال نشان می‌دهد که کپکام به مجموعه درگونز دوگما توجه می‌کند. همینطور اینکه این شرکت در دو مراسم ایکس‌باکس و بتسدا و فستیوال تابستانه بازی (Summer Game Festival) دو جایگاه دارد. امکان دارد که در یکی از این مراسم‌ها بازی جدید خود را معرفی کند.

وبسایت Dragon's Dogma

درگونز دوگما یک بازی در سبک نقش آفرینی و اکشن بوده که در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های نسل ۷ عرضه شد. این بازی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل ۸ نیز عرضه شد. سپس کپکام به طرفداران درگونز دوگما و کاربر نینتندو بودند نیز توجه کرده و این بازی را در سال ۲۰۱۹ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کرد. به همین دلیل موارد زیادی از این بازی وجود دارند.

حدود ۱۰ سال از عرضه اولین درگونز دوگما می‌گذرد و طرفداران این مجموعه از عرضه یک عنوان جدید ناامید شده‌اند. اگر کپکام تصمیم داشته باشد که طرفداران را در مراسم‌های پیش رو غافلگیر کند، عرضه شماره ۲ این بازی می‌تواند بسیار خوب باشد. البته امیدواریم که این شرکت تنها به عرضه یک بازسازی بسنده نکرده و به فکر ساخت شماره ۲ باشد.

کپ‌کام ویدیوی کوتاهی به مناسبت این سالگرد تهیه کرده است که در ادامه قرار داده‌ایم.

منبع: Gamespot.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما