بازی Dragon’s Dogma 2 با موتور پایه‌ی رزیدنت اویل در دست ساخت است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Dragon’s Dogma 2

بر اساس شایعه‌هایی که در این روزهای اخیر منتشر شده است، به نظر می‌رسد که به احتمال زیاد شاهد بازگشت یکی از عناوین نسبتا معروف شرکت کپ‌کام خواهیم بود. طبق گفته‌های یکی از منابع داخلی که در گذشته هم اطلاعاتی را از شرکت کپ‌کام منتشر کرده بود، این شرکت ژاپنی در حال حاضر روی ساخت بازی Dragon’s Dogma 2 کار می‌کند.

بر اساس صحبت‌های جدید Dusk Golem، شرکت‌ کپ‌کام نه‌تنها در حال کار روی بازی Dragon’s Dogma 2 است، بلکه قسمت جدید این بازی اکشن نقش‌آفرینی قرار است با موتور بازی‌سازی معروف RE Engine که در بسیاری از بازی‌های اخیر کپ‌کام از جمله Resident Evil Village استفاده شده است، ساخته شود.

پس از حمله‌ی عظیمی چند ماه پیش سرورهای کپ‌کام که در اثر آن بسیاری از اطلاعات برنامه‌ها و بازی‌های این شرکت هم در این میان فاش شد، در بخشی نام بازی Dragon’s Dogma 2 دیده می‌شد و در نتیجه متوجه شدیم که کپ‌کام در حال ساخت این اثر است. اکنون کاربری با نام Dusk Golem که در گذشته هم اطلاعات زیادی از بازی‌های کپ‌کام و به‌خصوص رزیدنت اویل منتشر کرده بود، ساخت این اثر را تأیید کرده است و مهم‌تر از آن بیان کرده که این بازی با موتور بازی‌سازی قدرتمند جدید کپ‌کام ساخته می‌شود. امری که می‌تواند بسیار برای طرفداران Dragon’s Dogma خوشحال‌کننده باشد.

بازی Dragon’s Dogma

با توجه به این خبر، به نظر می‌رسد که علاوه بر شایعه‌هایی که دور ساخت بازسازی بازی رزیدنت اویل ۴ وجود دارد، کپکام یکی از فرنچایزهای محبوب دیگر خود یعنی Dragon’s Dogma را هم می‌خواهد برای بار دیگر بازگرداند. Dusk Golem در نوشته‌ای در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرده است: «به‌ خیال راحت می‌توان تصور کرد که اکثر بازی‌های کپ‌کام از موتور بازی‌سازی RE Engine استفاده خواهند کرد. البته، پورت‌ها، ریمسترها یا آثاری که به دلیل خاصی از موتور بازی‌سازی دیگری استفاده می‌کنند، به احتمال زیاد شرایط دیگری داشته باشند. برای مثال، بازی Dragon’s Dogma 2 به‌صورت کامل از RE Engine استفاده خواهد کرد که البته اتفاق تعجب‌آوری هم نیست.»

با وجودی که گفته‌های این منبع داخلی در بسیاری از مواقع درباره‌ی برنامه‌های کپ‌کام صحیح بوده است، اما به هر حال این حرف به‌صورت رسمی تأیید نشده است و بهتر از آن را در حال حاضر به‌عنوان یک شایعه در نظر گرفت. برای اطلاعات دقیق‌تر باید منتظر بمانیم تا در آینده این بازی به‌صورت رسمی توسط کپ‌کام تأیید شود. اگر بخواهیم اطلاعات لو رفته‌ی چند ماه پیش را در نظر بگیریم، باید انتظار داشته باشیم که بازی Dragon’s Dogma 2 در سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی منتشر شود.

در صورت صحت این خبر، Dragon’s Dogma 2 می‌تواند بهره‌ی قابل‌توجهی از موتور بازی‌سازی قدرتمند کپکام ببرد و تجربه‌ی گرافیکی چشم‌نوازی را هم به مخاطبان خود ارائه دهد.

منبع: Technclub

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما