بازی Dragon’s Dogma 2 رسما از سوی کپ‌کام معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
dragon's dogma 2

شرکت کپکام (Capcom) سازنده مجموعه درگونز دوگما (Dragon’s Dogma) اعلام کرد که شماره ۲ این مجموعه در حال ساخت است. طبق چیزی که اعلام شده این بازی با استفاده از موتور آر ای (RE Engine) کپکام ساخته شده است. کپکام اطلاعات بیشتری از درگونز دوگما ۲ عرضه نکرده است. به این معنا که هنوز تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مورد نظر هنوز مشخص نشده است.

کپکام در مراسم ۱۰ سالگی مجموعه درگونز دوگما خبر ساخته شدن شماره ۲ این مجموعه را اعلام کرد. بازی درگونز دوگما در سبک نقش آفرینی و اکشن است. همینطور اینکه طرفداران بسیاری در دنیا دارد. اولین بازی درگونز دوگما در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های نسل ۷ عرضه شد. پس از آن در سال ۲۰۱۶ این بازی برای کامپیوتر هم عرضه شد.

dragon's dogma 2

داستان بازی هم چندان پیچیده نیست. شما در نقش آریسن (Arisen) بازی خواهید کرد. هدف او این است تا اژدهای دنیای خود را از بین ببرد. به طور کلی تمرکز بازی به شدت روی اکشن است. عناصر نقش آفرینی نیز به وضوح در آن مشخص است اما مبارزات به شدت لذت بخش هستند. یکی از نکات مهم آریسن این است که قابلیت شخصی‌سازی دارد. به همین دلیل شما خودتان کرکتر اصلی بازی را طراحی خواهید کرد.

دنباله درگونز دوگما جهان باز هم هست. ترکیب نقش آفرینی و جهان باز چیزی است که در عناوین امروزی بسیار مشاهده می‌شود. افزودن حالت جهان باز به بازی نیازمند محتوای زیادی است. با توجه به اینکه درگونز دوگما در دنیای فانتزی جریان دارد به همین دلیل اگر تیم سازنده کمی خلاقانه عمل کند می‌تواند انتظارات را برآورده کند.

بازی Dragon's dogma 2

بازی درگونز دوگما در اصل تنها این ۲ شماره نیست. بلکه در این ۱۰ سال عناوین مختلفی از این مجموعه عرضه شده است. بحث اصلی اینجاست که این عناوین از لحاظ محتوای اصلی با شماره ۱ یکسان هستند. تنها تفاوت اینجاست که این عناوین محتوای بیشتری نسبت به بازی اصلی داشتند. کپکام در حال حاضر در وضعیت چندان خوبی در دنیای گیمینگ قرار ندارد. به همین علت باید از عناوینی مثل درگونز دوگما استفاده کند تا خود را نجات دهد.

می‌توانید برنامه‌ی کامل کپ‌کام برای رونمایی از Dragon’s Dogma 2 را در ادامه ببینید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما