دوربین هواوی P50 پرو در DxOMark بالاترین امتیاز را دریافت کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دوربین هواوی P50 پرو

سایت DxOMark مهم‌ترین مرجع بررسی کیفیت دوربین گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آید. روز گذشته هواوی از جدیدترین گوشی‌های پرچم‌دار خود رونمایی کرد و چند ساعت بعد از این مراسم، DxOMark نتایج بررسی دوربین هواوی P50 پرو را منتشر کرد. دوربین این گوشی توانسته امتیاز ۱۴۴ را کسب کند و این یعنی رتبه‌ی اول را از آن خود کرده است. همچنین دوربین سلفی با اخذ امتیاز ۱۰۶ در رتبه‌ی اول قرار گرفته است.

سایت DxOMark از سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و سنسور سیاه‌وسفید ۴۰ مگاپیکسلی تمجید کرده و در بخشی از گزارش به ثبت رنگ‌های دقیق، محدوده‌ی دینامیکی گسترده و ارائه‌ی جزئیات عالی اشاره شده است. عکس‌های زوم ثبت شده با دوربین پریسکوپی ۶۴ مگاپیکسلی هم جزئیات بسیار زیادی را به همراه نویز پایین و محدوده‌ی دینامیکی گسترده ارائه می‌کنند.

دوربین هواوی P50 پرو

دوربین هواوی P50 پرو همچنین در محیط‌های کم‌نور قادر به ثبت عکس‌های پرنور با فوکوس خودکار سریع است و در این شرایط رنگ پوست با دقت زیادی ثبت می‌شود. البته در این گزارش آمده از نظر دقت رنگ پوست در محیط‌های کم‌نور، هواوی میت ۴۰ پرو پلاس حرف بیشتری برای گفتن دارد.

ویدیوها هم در کنار عملکرد پایدار فوکوس خودکار، در زمینه‌ی نوردهی کلی و محدوده‌ی دینامیکی می‌توانند رضایت کاربران را جلب کنند. همان‌طور که گفتیم این سایت دوربین سلفی هواوی P50 پرو هم بررسی کرده و عکس‌های سلفی در شرایط نوری مختلف جزئیات زیادی دارند و نویز این تصاویر هم بسیار پایین است.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما