[E3 2016] بازی جدید سازندگان Saints Row را ببینید

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی Volition، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های Saints Row و Red Faction، خبر از ساخت یک بازی محیط-باز جدید داده است. بازی جدید این شرکت که Agents of Mayhem نام گرفته، نه تنها از نظر روند، شبیه به مجموعه بازی‌های Saints Row است، بلکه حتی در دنیای این مجموعه بازی‌ها اتفاق می‌افتد.

بازی قرار است در سال ۲۰۱۷ میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی بازی‌سازی Volition بازخورد خوبی از روند بازی شماره‌ی چهارم Saints Row گرفته است. بازی Agents of Mayhem، درست مثل قسمت چهارم Saints Row، روی ابرقهرمانان تمرکز کرده است. روند داستان این بازی جدید، گروهی از قهرمانان را به تصویر می‌کشد که به جنگ یک سازمان شیطانی می‌روند.

Agents-of-Mayhem---1

ساختار روند بازی Agents of Mayhem، کاملا شبیه به شماره‌های اخیر Saints Row خواهد بود. یعنی یک محیط بازی و مجموعه‌ای از ابزار و قابلیت‌های بامزه در اختیار بازی‌کننده قرار می‌گیرد. درست مثل بازی‌های Saints Row و مخصوصا شماره‌های اخیرشان، انتظار داریم یک داستان بامزه را بشنویم.

قرار است از نظر داستانی، عناصر مجموعه بازی‌های Saints Row هم در Agents of Mayhem وجود داشته باشد؛ در نتیجه انتظار داریم تا شخصیت‌های معروف و باحال Saints Row را در بازی جدید Volition هم ببینیم.

می‌توانید در ادامه، ویدیوی رونمایی بازی و تصاویری از آن را ببینید. در نظر داشته باشید که ویدیو، از پیش رندر شده است و روند نهایی بازی را به تصویر نمی‌کشد. با این حال، تصاویر، اسکرین‌شات از بازی هستند.

بازی قرار است در سال ۲۰۱۷ میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

Agents-of-Mayhem_2016_06-06-16_001 Agents-of-Mayhem_2016_06-06-16_002 Agents-of-Mayhem_2016_06-06-16_003 Agents-of-Mayhem_2016_06-06-16_005 Agents-of-Mayhem_2016_06-06-16_004

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه