[E3 2016] تریلر و تصاویر فاینال فانتزی ۱۵ و فیلم سینمایی آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه

شرکت بازی‌سازی اسکوئرانیکس با اینکه نمایشی زنده از «فاینال فانتزی ۱۵» در کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 داشت، اما ترجیح می‌دهیم آن نمایش را فراموش و تریلر جدید این بازی را تماشا کنیم. برخلاف نمایش بد بازی در کنفرانس مایکروسافت، تریلر جدید فاینال فانتزی ۱۵ (Final Fantasy XV)‌ یکی از بهترین تریلرهایی است که اخیرا دیده‌ایم.

اسکوئرانیکس برای ساخت تریلر جدید فاینال فانتزی ۱۵، از «آفروجک» کمک گرفته است. آفروجک (Afrojack) یکی از معروف‌ترین آهنگسازهای سبک الکترونیک است و توانسته است با موسیقی‌اش، انرژی زیادی به تریلر جدید فاینال فانتزی بدهد.

Final-Fantasy-XV_2016_06-15-16_014

این امکان در بازی فراهم شده است تا مبارزات را نگه دارید و به شخصیت‌ها فرمان بدهید

در تریلر جدید فاینال فانتزی ۱۵، می‌توانیم تایتان بزرگی که در کنفرانس مایکروسافت نشان داده شده بود و مبارزات بازی را ببینیم. می‌توانید در ادامه، نگاهی به تریلر جدید فاینال فانتزی ۱۵ بیندازید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

به غیر از این تریلر، شرکت اسکوئرانیکس هم‌چنین دو ویدیوی دیگر هم از بازی منتشر کرده است. ویدیوی اول، شهر Altissia را در بازی به تصویر می‌کشد. کاملا واضح است که این شهر را از روی «ونیز» ساخته‌اند. نگاهی به تصاویر و ویدیوی شهر Altissia در ادامه بیاندازید. ویدیویی که می‌بینید، کاملا روند بازی را نشان می‌دهد.

ویدیوی دیگر منتشر شده، خودرویی که زیر دست شخصیت‌های اصلی بازی است را نشان می‌دهد. می‌توانیم ببینیم که این خودرو، می‌تواند به یک ماشین پرنده هم تبدیل شود. ویدیو را در پایین ببینید.

به مناسبت نمایشگاه E3 2016، اسکوئرانیکس هم‌چنین خبرهای جدیدتری از فیلم Kingsglaive: Final Fantasy XV منتشر کرده است. این فیلم سینمایی قرار است در ماه آگوست (مرداد ماه) در سینماهای دنیا به صورت محدود اکران شود. البته برای دیدن فیلم، می‌توانید به سرویس‌های پخش دیجیتال رجوع کنید یا اینکه بلو-ری آن را به همراه نسخه‌ی ویژه‌‌ی فاینال فانتزی ۱۵ خریداری کنید. تریلر جدید فیلم Kingsglaive را هم در ادامه ببینید.

‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما