[E3 2016] تیزر جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

درحالی که چند روز تا نمایشگاه E3 2016 باقی نمانده، تیزر جدیدی از بازی Titanfall 2 در اکانت توییتر رسمی این عنوان منتشر شد.

درحالی که کمتر از ۳ روز تا برگزاری کنفرانس‌های خبری نمایشگاه E3 باقی‌مانده، شرکت EA تیزر جدیدی از بازی Titanfall 2 منتشر کرد.

قسمت دوم بازی Titanfall چند ماه پیش با منتشر شدن یک تیزر کوتاه معرفی شد و EA اعلام کرد که اولین اطلاعات از این عنوان را در E3 منتشر می‌کند. هنوز چند روزی به برگزاری این نمایشگاه باقی‌مانده، اما شرکت الکترونیک آرتز برای اینکه گیمرها را نسبت به این بازی هیجان‌زده کند، تیزر دیگری از آن منتشر کرد. در کنار این تیزر، تصاویری هم از دو نسخه‌ی کلکسیونی این بازی منتشر شده که هنوز صحت آن‌ها تایید نشده‌اند.

در یکی از این دو نسخه‌ی کلکسیونی یک کلاه نظامی از شخصیت‌های بازی Titanfall 2 دیده می‌شود که در کنار وسایل دیگر قرار گرفته‌ است. نسخه‌ی بعدی هم یک مجسمه از قهرمان اصلی بازی به همراه چند دفترچه و آیتم‌های مختلف دارد.

TF2_ce TFce2

تا این لحظه خبرهای مختلفی درباره‌ی این عنوان منتش شده است. به احتمال زیاد در Titanfall 2 شاهد بخش داستانی خواهیم بود و برخلاف قسمت گذشته، این بازی برای پلی‌استیشن ۴ هم منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیق این بازی منتشر نشده و تنها می‌دانیم که این عنوان در پاییز راهی بازار خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تیزر کوتاهی که از این بازی منتشر شده را ببینید:

‌‌‌

منبع: VG247

‌‌‌‌‌

E3_News

‌‌‌‌‌‌
کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما