[E3 2016] روند بازی Deus Ex جدید را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی «اسکوئرانیکس»، اطلاعات و تصاویر جدیدی از Deus Ex: Mankind Divided منتشر کرده است. تصاویر جدید، یکی از شهرهای بازی را به تصویر می‌کشند.

جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های Deus Ex دقیقا داستان شماره‌ی قبلی یعنی Human Revolution را دنبال می‌کند. مثل قسمت قبلی، در Mankind Divided هم شهرهایی در اختیار دارید و می‌توانید در آن‌ها به گشت و گذار بپردازید. با این حال، شهرها در قسمت جدید بازی بسیار بزرگ‌تر و گسترده‌تر شده‌اند؛ طوری که می‌توانید حتی در خانه‌ها هم گشت و گذار کنید و شخصیت‌های جدیدی را در بازی ببینید.

ویدیوهایی که در زیر می‌بینید، شهر پراگ را در بازی نشان می‌دهند.

به غیر از بخش تک‌نفره‌ی بازی، سازندگان Mankind Divided هم‌چنین از بخش چندنفره‌ای برای این بازی رونمایی کرده‌اند. بخش چندنفره‌ی بازی که Breach Mode نام گرفته، برخلاف بازی اصلی، یک اکشن اول‌شخص است. حالت Breach Mode آن‌قدر با بازی اصلی تفاوت دارد که اسکوئرانیکس حتی می‌توانست آن را جداگانه و به اسم بازی دیگری عرضه کند؛ طوری که این حالت حتی از نظر ظاهری هم با Mankind Divided تفاوت می‌کند. در این حالت، مثل تمام اکشن‌های چندنفره‌ی آنلاین، می‌توانید پیشرفت کنید، قابلیت‌های جدید بگیرید. بخش Breach Mode مراحل مختلفی دارد و بازی‌کننده‌ها می‌توانند در این مراحل، با یکدیگر کل بیاندازند و چالش‌های مختلفی را تمام کنند.

تریلر معرفی بخش Breach Mode را در ادامه ببینید.

قضیه فقط به این جا هم ختم نمی‌شود. اسکوئرانیکس برای مارکتینگ Deus Ex جدید هم حسابی هزینه کرده است. استودیوی بازی‌سازی Eidos Montreal گفته است که می‌خواهد با همکاری شرکت Open Bionics، پروتزهایی برای افراد معلول بسازند. این پروتزها قرار است در نمایشگاه E3 2016 نشان داده شوند.

می‌توانید در ادامه، ویدیویی از معرفی پروتزهای Deus Ex ببینید.

بازی Deus Ex: Mankind Divided قرار است در روز ۲۳ آگوست سال جاری میلادی (دوم شهریور)، برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما