[E3 2016] روند بازی Ghost Recon: Wildlands را ببینید

۲۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه

شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت، امسال یکی از بدترین کنفرانس‌های E3 تاریخ را به نمایش گذاشت؛ این شرکت به جای اینکه بازی نشان دهد، مبلی وسط کنفرانس‌اش گذاشته بود و افراد یکی پس از دیگری مدت‌ها روی آن می‌نشستند و صحبت می‌کردند. با این حال، با اینکه کنفرانس یوبی‌سافت چنگی به دل نمی‌زد، برخی از بازی‌هایی که به نمایش گذاشته شدند، شگفت‌انگیز بودند. یکی از این بازی‌ها، شماره‌ی جدید گوست ریکان بود.

برخلاف The Division، در گوست ریکان جدید مجموعه‌ی بزرگی از وسایل نقلیه در مقابل‌تان قرار دارد.

شماره‌ی جدید مجموعه بازی‌های گوست ریکان را شعبه‌ی پاریس شرکت یوبی‌سافت می‌سازد. بازی «گوست ریکان: سرزمین‌های وحشی» (Ghost Recon: Wildlands) در محیطی باز اتفاق می‌افتد و از نظر ساختار، کم و بیش شبیه به The Division است؛ یعنی بازی تشویق‌تان می‌کند تا برای خودتان گروهی تشکیل دهید و با یکدیگر،‌ مراحل بازی را پیش ببرید.

GhostRecon-Matn2

البته با اینکه امکان بازی کردن آنلاین به صورت چهارنفره در بازی فراهم شده، باز هم می‌توان Wildlands را تک‌نفره هم بازی کرد. برخلاف The Division، در گوست ریکان جدید مجموعه‌ی بزرگی از وسایل نقلیه در مقابل‌تان قرار دارد و می‌توانید از آن‌ها برای پیشبرد مراحل استفاده کنید.

GhostRecon-Matn

تریلری هم که شرکت یوبی‌سافت در کنفرانس E3 خودش از Wildlands نشان داد، به بهترین شکل ممکن محیط بزرگ بازی و ابزاری که در اختیار بازی‌کننده‌ها است را به تصویر کشید. می‌توانید در ادامه، روند بازی Ghost Recon: Wildlands را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

به غیر از روند بازی، یوبی‌سافت هم‌چنین دو تریلر سینمایی و اسکرین‌شات‌هایی هم از بازی نشان داده است که می‌توانید آن‌ها را هم در ادامه ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بازی Ghost Recon: Wildlands قرار است در روز هفتم مارس سال جاری میلادی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع: Gematsu

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما