[E3 2016] زلدای جدید تمام و کمال معرفی شد

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه

حتی قبل از اینکه کنسول فعلی نینتندو یعنی Wii U رونمایی شود، این شرکت ژاپنی صحبت از شماره‌ی بعدی مجموعه بازی‌های «افسانه‌ی زلدا» را شروع کرده بود. در حال حاضر، چند سالی است که از عرضه‌ی Wii U می‌گذرد و نینتندو، از اسم این قسمت جدید زلدا رونمایی کرده است.

«افسانه‌ی زلدا: نفس وحش» قرار است سال آینده روی Wii U و نینتندو NX عرضه شود.

قسمت جدید مجموعه بازی‌های افسانه‌ی زلدا (The Legend of Zelda)، «نفس وحش» یا Breath of the Wild نام گرفته است. همانطور که سال‌ها است درباره‌ی این بازی می‌شنویم، این قسمت جدید از زلدا، قرار است بزرگ‌ترین دنیایی که تا به حال این مجموعه به خود دیده را داشته باشد؛ بازی آن قدر بزرگ است که حتی نمی‌توان دموی کوچک‌اش را که نینتندو به E3 2016 آورده، در مدت زمان کوتاهی تمام کرد. نینتندو می‌گوید که نقشه‌ی نفس وحش، ۱۲ برابر از نقشه‌ی Twilight Princess بزرگ‌تر است. نقشه‌ی دمویی هم که نینتندو به نمایشگاه E3 2016 آورده، فقط یک درصد بازی نهایی را شامل می‌شود!

البته وسعت نقشه به تنهایی نمی‌تواند موفقیت یک بازی را تضمین کند. همانطور که از یک زلدا و نینتندو انتظار داریم، روند بازی نفس وحش، شگفت‌انگیز است.

اسلحه‌های معمول مجموعه بازی‌های زلدا، مثل شمشیرها، سپرها یا تیر و کمان در بازی وجود دارند، اما قابلیت‌های جدیدی هم به مبارزه اضافه شده است. لینک می‌تواند به صورت مخفی‌کاری هم دشمنان‌اش را نابود کند. می‌توان حتی لینک را با زره‌ها و آیتم‌های مختلفی، قدرتمند‌تر کرد.

برای اولین بار در مجموعه بازی‌های زلدا، شخصیت‌های مختلفی در تمام نقشه‌ی بزرگ بازی پراکنده شده‌اند و به لینک، کوئست‌های مختلفی می‌دهند. پیش از این اگر می‌خواستید شخصیت‌های مختلف را ملاقات می‌کردید، حتما باید به شهرهای بازی سر می‌زدید.

«افسانه‌ی زلدا: نفس وحش» قرار است نه تنها روی کنسول Wii U، بلکه روی کنسول بعدی شرکت نینتندنو یعنی NX هم عرضه شود. عرضه‌ی این بازی برای سال آینده‌ی میلادی در نظر گرفته شده است.

می‌توانید در ادامه، ویدیو و تصاویری از بازی ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌

اسکرین‌شات‌ها:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کانسپت‌های هنری:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

E3_News
کانال تلگرام دیجی کالا مگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه