دانلودهای eFootball به رقم ۷۵۰ میلیون رسید؛ کونامی با آیتم‌های جدید جشن می‌گیرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

بازی ای‌فوتبال (eFootball) یکی از محبوب‌ترین عناوین شرکت کونامی است. این بازی در ابتدا نسخه رایگان بازی پس (PES) بود که چند سال پیش عرضه شد و در زمان عرضه اصلاً نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. شرکت کونامی در این چند سال توانست مشکلات این بازی را برطرف کند و بازی ای‌فوتبال را به یک عنوان بسیار خوب در سبک ورزشی و فوتبال تبدیل کند.

حال طبق چیزی که شرکت کونامی اعلام کرده، بازی ای‌فوتبال یک رکورد دیگر نیز شکسته است. اینطور که به نظر می‌رسد این بازی رایگان توانسته از مرز ۷۵۰ میلیون دانلود در تمامی پلتفرم‌ها عبور کند و رشد بسیار زیادی داشته است. مخصوصاً اینکه حدود ۷۰۰ میلیون از آن در ماه ژانویه گزارش شد و در نتیجه این بازی پیشرفت بسیار خوبی در این چند ماه داشته است.

حال شرکت کونامی قصد دارد تا این موفقیت را به روش خاصی جشن بگیرد. این جشن حدود ۳ هفته طور خواهد کشید و موارد مختلفی را به بازی اضافه خواهد کرد. کاربران نیز با چالش‌های مختلفی در بازی ای‌فوتبال روبرو شده که با انجام دادن آن‌ها می‌توانند پاداش‌های بسیاری دریافت کنند. از این پاداش‌ها می‌توان به کارت لیونل مسی و تیم آرژانتین اشاره کرد.

بازی efootball و 750 میلیون دانلود

بازی ای فوتبال از لحاظ گیم‌پلی حالت آرکیدتری دارد که باعث شده برای بسیاری از افراد جذاب‌تر از مجموعه فیفا باشد.

این سه هفته از الان شروع خواهد شد و در این مدت با ورود به بازی شما ۷۰ سکه بیشتر دریافت خواهید کرد. همینطور اینکه ۷ جایگاه و برنامه تمرین خاص در کنار ۷ تمرین افزایش مهارت نیز به بازی اضافه شده است. در کنار این موارد جایزه‌های دیگری نیز در این مدت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت تا بیشتر به تجربه این بازی ترغیب شوند.

نکته جالب اینجاست که در همین بازی زمانی کاربران با تخفیف‌های مختلف در فروشگاه ای‌فوتبال (eFootball) روبرو هستند و می‌توانند موارد مختلف را با قیمت کمتری خریداری کنند. برای مثال خرید سکه و ارز درون بازی با تخفیف بسیار زیادی روبرو شده و از طرفی خرید کارت‌ها نیز راحت‌تر شده است.

شرکت کونامی عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازی ای‌فوتبال داشت. در ابتدا این شرکت نتوانست عرضه خوبی داشته باشد ولی با عرضه دوباره و بازسازی کامل ای‌فوتبال دوباره این بازی را به دوران اوج مجموعه اصلی یعنی پس باز گرداند. نکته اصلی اینجاست که این مجموعه طرفداران بسیار زیادی داشت و با رایگان شدن بازی ای‌فوتبال این طرفداران بسیار خوشحال شدند.

بازی ای‌فوتبال یک عنوان سرویس آنلاین است. در نتیجه همواره فرصت برای بهتر شدن در آن وجود داشته و شرکت به راحتی می‌تواند بازی خود را بهتر کند. تبدیل شدن بازی‌های فوتبالی به یک عنوان سرویس آنلاین عملکرد منطقی‌تری نسبت به عرضه سالانه آن‌ها دارد ولی سود کمتری دارد. در نتیجه شما می‌توانید از روند این دو شرکت سازنده بازی فوتبالی متوجه بشوید که رویکرد هرکدام نسبت به این بازی‌های پرطرفدار چگونه است.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما