نسل بعدی سیستم عامل OS X در تاریخ ۸ مهر ماه عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

درحال حاضر تمام خبرها پیرامون آی‌فون‌های جدید و تبلت آی‌پد پرو است. در این میان خبری هم از تاریخ عرضه نسخه جدید سیستم عامل OS X برای پلتفرم‌های مک منتشر شده است.

 

سیستم‌عامل El Capitan در تاریخ ۸ مهر ماه به شکل رایگان برای سیستم‌های مک منتشر می‌شود.

 

درحالی که اپل دنیا را با معرفی محصولات جدیدش هیجان‌زده کرده است، قصد دارد تا مدتی دیگر نسخه جدید سیستم عامل OS X را منتشر کند. این سیستم عامل که El Capitan نام دارد، به عنوان نسل جدید OS X شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد که در تاریخ ۸ مهر ماه به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
این سیستم عامل قابلیت‌های جدیدی دارد که برخی از آن‌ها را در ویندوز ۱۰ مشاهده کرده بودیم. می‌توانید برنامه‌های گوناگون را در قسمت‌های مختلف صفحه نمایش اجرا کنید و به این شکل صفحه نمایش به قسمت‌های مختلف تقسیم می‌شود تا کاربران بتوانند کارهای متفاوتی انجام دهند. مرورگر سافاری هم با بهبودهایی روبه‌رو شده که سرعت بیشتری را به همراه می‌آورد. همچنین تغییراتی در رابط کاربری این سیستم عامل به وجود آمده که کاربران می‌توانند به شکل بهتری با آن کار کنند.

OSX-ELCAPITAN-2

در حالی که هنوز تاریخ عرضه این سیستم عامل به شکل رسمی از سوی اپل معرفی نشده، اطلاعاتی به بیرون درز کرده که گفته‌اند سیستم عامل El Capitan یا OS X 10.11 در تاریخ ۸ مهر منتشر می‌شود. این سیستم عامل در قالب یک به‌روزرسانی رایگان برای سیستم‌های مک عرضه می‌شود.

منبع:‌Gizmodo

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما