الکترونیک آرتز قراردادی بلندمدت با مارول امضا کرد؛ ساخت حداقل سه بازی در دستور کار است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ea marvel

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده که قرارداد بلندمدتی با مارول برای توسعه‌ی حداقل سه بازی اکشن و ماجراجویی جدید برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی انعقاد کرده است که داستان همه‌ی آن‌ها در دنیای مارول جریان خواهد داشت.

لورا میل (Laura Miele)، مدیر ارشد عملیاتی الکترونیک آرتز، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

ما از طرفداران قدیمی مارول و رهبری چشمگیر آن‌ها بوده‌ایم، بنابراین این یک لحظه‌ی قابل توجه برای بازی‌سازان و همچنین بازیکنان ما است. ما مشتاقانه منتظر استقبال از مارول در خانواده‌ی توسعه‌دهندگان الکترونیک آرتز هستیم و می‌دانیم که این همکاری تجربیاتی استثنایی برای بازیکنان ما فراهم می‌کند. ما نمی‌توانیم منتظر دیدن واکنش‌ بازیکنان هنگام قرار گرفتن در نقش مرد آهنی و کارهای خارق‌العاده‌ای که انجام می‌دهند، باشیم.

بازی آیرون من

جوی اونگ (Joy Ong)، معاون مدیر اجرایی مارول گیمز، نیز افزود:

در مارول ما تلاش می‌کنیم تا بهترین تیم‌های ممکن را پیدا کنیم؛ تیم‌هایی که بتوانند شخصیت‌های ما را به سفرهایی قهرمانانه ببرند که تاکنون تجربه کرده‌اند و همکاری با الکترونیک آرتز به ما در رسیدن به این هدف کمک می‌کند. ما به خود افتخار می‌کنیم که با توسعه‌دهندگان به خوبی و خلاقانه همکاری می‌کنیم تا آن‌ها آزادی عمل زیادی برای ایجاد چیزی منحصر‌به‌فرد و قابل توجه داشته باشند. تیم موتیو با بازی ویدیویی مرد آهنی شروع به این کار کرده است و ما نمی‌توانیم منتظر به اشتراک‌گذاری اطلاعات بیشتر با بازیکنان در آینده‌ای دور باشیم.

در واقع اولین نتیجه‌ی این همکاری، بازی مرد آهنی (Iron Man) است که در ماه سپتامبر سال جاری معرفی شده و توسط استودیوی موتیو (Motive) ساخته می‌شود. این بازی دارای یک داستان اوریجینال خواهد بود که به گفته‌ی الکترونیک آرتز، به پیشینه‌ی غنی این شخصیت می‌پردازد، پیچیدگی، جذابیت و نبوغ خلاق تونی استارک را بررسی کرده و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا احساس قرارگیری در نقش مرد آهنی را تجربه کنند. تیم توسعه‌ی این بازی توسط اولیویه پرو (Olivier Proulx) رهبری می‌شود که در گذشته روی بازی Guardians of the Galaxy کار کرده است. این بازی در حال حاضر در مرحله‌ی پیش‌تولید است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما