توییت ایلان ماسک سهام سازندگان سایبرپانک را ۲۰% رشد داد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی cyberpunk 2077

ساعاتی پیش ایلان ماسک در توئیتی از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به‌عنوان یک بازی «بازی خوب» یاد کرد. همین توئیت کافی بود تا شرکت «سی دی پراجکت» با رشد ۲۰ درصدی در سهام خود روبه‌رو شود. در حالی که شرکت سی‌دی پراجکت امسال را با مشکلات فنی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ شروع کرد و ارزش سهام شرکت با افت بسیاری روبه‌رو شد، توییت مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، ورق را برگرداند. سهام شرکت بازی‌سازی مستقر در لهستان بلافاصله بعد از این توئیت افزایش داشت و به نظر می‌رسد نظر بسیاری هم نسبت به بازی تغییر کند.

ایلان ماسک، میلیاردر دنیای تکنولوژی طی روزهای گذشته هم در حساب رسمی توییتر خود به نمایش مدل جدید اتومبیل برقی تسلا یعنی Model S Plaid پرداخته بود. او مدعی است که این اتومبیل در کمتر از دو ثانیه به سرعتی معادل ۶۰ مایل در ساعت میرسد. اتومبیل تسلا «مدل س پلید» در ماه فوریه با قیمت ۱۱۳ هزار دلار عرضه می‌شود. ماسک در این توئیت خود با پخش تصاویری از طراحی داخلی خودرو و مانیتور مزین به یک پوستر از بازی ویچر ۳ مدعی است که با این خودرو می‌توان سایبرپانک ۲۰۷۷ را بازی کرد.

توییت Elon Musk

ایلان ماسک در ادامه در توئیتی عنوان کرد: «زیبایی سایبرپانک ۲۰۷۷ باورنکردنی است» و همین جمله کافی بود تا ارزش سهام سی‌دی پراجکت رشد ۱۹ درصدی داشته باشد. این رشد ناگهانی در ۵ سال گذشته بالاترین میزان رشد ارزش سهام شرکت سازنده‌ی بازی سایبرپانک بوده است. به گفته‌ی بلومبرگ، این رشد تقریبا شش برابر متوسط رشد سه ماه اخیر شرکت بازی‌ساز است.

با وجود مشکلات فنی که بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ از زمان انتشار با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند و تلاش‌های سی‌دی پراجکت رد برای رفع باگ‌ها با انتشار آپدیت‌های جدید برای بازی، بالاخره دوران سیاه این مشکلات هم کم کم به پایان رسیده و این شرکت با یک رشد کلی ۱۶ درصدی از زمان انتشار بازی به وضعیت نسبتا پایداری رسیده است. توسعه‌دهنده‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ حال به فکر تثبیت این وضعیت و انتشار DLC های رایگان و حالت چندنفره‌ی بازی است.

توییت Elon Musk

شایان ذکر است که دوست ایلان ماسک، گرایمز، در ساخت موسیقی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ مشارکت داشته و همچنین در نقش‌ یکی از شخصیت‌‌های نایت سیتی (Lizzy Wizzy) بازی کرده است. حتی خود ایلان ماسک هم اگرچه به طور رسمی حضورش در بازی را اعلام نکرده اما یک از شخصیت‌های داخل بازی سایبرپانک بسیار به ماسک شباهت دارد.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما