اپیک گیمز بازی قدیمی Paragon خود را دوباره زنده می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Paragon

بازی فورتنایت (Fortnite) به شکل ناگهانی موفقیت بسیار زیادی کسب کرد. این موفقیت باعث شد تا عناوین زیادی زیر سایه آن از بین بروند. یکی از بازی‌هایی که تحت تأثیر قرار گرفت، پاراگون (Paragon) بود. این بازی توسط خود شرکت اپیک ساخته شده و تا حدی هم موفق عمل کرد. بازی پاراگون در سال ۲۰۱۶ پس از سال‌ها که در حال ساخت بود، عرضه شد. پاراگون در سبک موبا (MOBA) و سوم شخص بود.

زمانی که شرکت اپیک (Epic) موفقیت بازی فورتنایت را دید، تصمیم گرفت توسعه این بازی را متوقف کند. نحوه این توقف هم جالب بود. اپیک تصمیم گرفت تا به طور کامل این بازی را ببندد ولی تمامی جزئیات موجود در بازی به ارزش ۱۷ میلیون دلار را به صورت رایگان روی فروشگاه اپیک قرار داد.

عناوین زیادی با استفاده از امکانات عرضه شده از پاراگون ساخته شدند. از این موارد می‌توان به Fault: Elder Orb و Predecessor اشاره کرد. حال یک عنوان دیگر نیز با استفاده از امکانات پاراگون در حال ساخت است. این عنوان توانسته از اپیک اجازه استفاده از نام پاراگون را نیز گرفته و پاراگون: اورپرایم (Paragon: The Overprime) نام دارد.

این بازی توسط یک شرکت از کره جنوبی به نام Netmarble ساخته می‌شود. پاراگون یک عنوان در سبک موبا با تمرکز زیاد روی اکشن است. همینطور اینکه رایگان است. روند کاری اورپرایم مانند عناوین رایگان دیگر به شکل سرویس آنلاین بوده و قهرمانان جدیدی به بازی اضافه می‌شوند.

Paragon

سؤال اصلی اینجاست که این بازی جدید چه تفاوتی با پاراگون اصلی دارد. درست است که افراد کمی بازی قبلی را به یاد دارند با این حال این طور که به نظر می‌رسد شباهت‌های زیادی میان دو بازی وجود دارد. به این شکل که شما یک قهرمان را انتخاب کرده و آن را ارتقاء خواهید داد. سپس به مبارزه می‌پردازید.

در این مدت ما عناوین زیادی را دیدیم که دوباره به عرصه گیمینگ باز گشتند. مشکل اینجاست که اکثر این بازگشت‌ها چندان موفقیت آمیز نبود و از این رو ریسک این کار بالا است. البته هیچ کدام به این شکل و توسط یک استودیوی دیگر بازیابی نشدند. به همین دلیل این مورد جدید خاص و جالب است. پس احتمال موفقیت آن وجود دارد به دلیل اینکه از لحاظ سبک ساختی تفاوت زیادی با عنوان قبلی دارد.

اطلاعات بیشتری به زودی از بازی اورپرایم عرضه خواهد شد. این بازی در حال حاضر در مرحله پایانی آزمایش قرار داشته و به زودی وارد دسترسی اولیه می‌شود. شما می‌توانید با یک توییت تحسین آمیز در مورد بازی وارد لیست افرادی بشوید که می‌توانند از دسترسی اولیه بازی استفاده کنند.

این حالت اولیه بازی شامل نسخه کامل نیست. بلکه تعدادی قهرمان، نقشه و یک لابی از نو طراحی شده است. همینطور اینکه کاربران می‌توانند به طور کامل موارد تغییر یافته در این بازی را با استفاده از نسخه دسترسی اولیه ببینند.

منبع: PCGamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما