ماد جدید فال‌آوت ۳۰ ساعت قصه دارد و همین حالا قابل دانلود است

۶ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ماد جدید Fallout: New Vegas

پس از هفت سال تلاش گروهی از طرفداران مجموعه بازی‌های فال‌آوت، یک دستکاری بسیار بزرگ برای بازی فال‌آوت: وگاس جدید عرضه شده است. ماد جدید Fallout: New Vegas که «فال‌آوت: کالیفرنیای جدید» (Fallout: New California) نام دارد، به اندازه‌ی یکی از بسته‌های الحاقی فال‌آوت در خود محتوا دارد؛ طوری که مجموعه‌ی زیادی از افراد روی آن کار کرده‌اند.

ماد Fallout: New California سی ساعت طول خواهد کشید و ۱۳ پایان مختلف خواهد داشت.

این دستکاری یا همان ماد که در طول این سال‌ها با اسم «پروژه‌ی برزیل» (Project Brazil) شناخته می‌شد، در حالی عرضه می‌شود که بازی جدید فال‌آوت ۷۶ قرار است تا یکی دو هفته‌ی دیگر عرضه شود. بازی فال‌آوت ۷۶ کاملا آنلاین است و در آن خبری از شخصیت‌های مختلف و قصه‌ای واحد نیست؛ طوری که برخی از طرفداران فال‌آوت چندان انتظار عرضه‌ی آن را نمی‌کشند. با این حال، ماد Fallout: New California می‌تواند حسابی این افراد را راضی کند.

آن طور که سازندگان این ماد گفته‌اند، از نظر داستانی Fallout: New California اتفاقاتی که بین بازی‌های فال‌اوت ۲ و فال‌آوت ۳ و فال‌آوت: وگاس جدید روی داده است را توضیح می‌دهد. قصه‌ی بازی درباره‌ی درگیری‌های بین دو جبهه‌ی New California Republic و Enclave است که در بازی فال‌آوت: وگاس جدید با آن‌ها سر و کار زیادی داشتیم.

ماد Fallout: New California

از نظر زمانی، تمام کردن ماد Fallout: New California سی ساعت طول خواهد کشید و ۱۳ پایان مختلف هم خواهد داشت. این ماد کاملا و به کمک تعداد زیادی داوطلب، صداگذاری شده است.

برای بازی کردن این ماد نیاز به یک نسخه از فال‌آوت: نیو وگاس دارید. ماد Fallout: New California همین حالا قابل دانلود و بازی است.

می‌توانید تریلری از این ماد را در ادامه ببینید.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ comment
 1. Avatar mostafa

  ماد رو میشه روی بازی کرک شده هم نصب کرد؟

  1. آره، میشه.
   فقط باید تعدادی فایل رو توی جایی که بازی رو نصب کردی، کپی کنی.
   هنگام اجرای بازی توی لانچر، اون فایل‌ها رو تیک بزنی.

   1. Avatar mostafa

    اوکی مرسی از پاسخ