تریلر جدید Far Cry 5 را ببینید

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ۷ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

یوبی‌سافت در E3 2017  اولین تریلر از گیم‌پلی بازی «فارکرای ۵» (Far Cry 5) را منتشر کرد. البته یوبی‌سافت در کنار این موضوع نسخه کلکسونی این بازی را هم معرفی کرد.

نسخه کلکسیونی این بازی که The Hope County, MT نام دارد تنها از فروشگاه یوبی‌سافت قابل خرید است و شامل مضامین جالبی می‌شود. در این مجموعه کلکسیونی نسخه Gold Edition فارکرای ۵ قرار گرفته است. درکنار آن یک مجسمه ۴۵ سانتی‌متری از اسکلت سر یک حیوان قرار گرفته است. نقشه محیط به همراه دیسک موسیقی‌های بازی هم در این مجموعه قرار گرفته‌اند. همچنین اگر این نسخه را خریداری کنید، به Season Pass بازی هم دسترسی خواهید داشت. یوبی‌سافت قرار است در قالب Season Pass یکسری مضامین اضافی برای داستان بازی منتشر کند. همچنین زره‌های مختلف، وسایل نقلیه و سلاح‌های تازه هم به بازی اضافه می‌شوند.

‌‌‌

براساس اطلاعات منتشر شده بازی فارکرای ۵ در تاریخ ۸ اسفند ماه برای پلی‌اسیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

بازی در شهری خیالی به اسم Hope County رخ می‌دهد که در آن گروهی خلاف‌کار کنترل شهر را به دست گرفته‌اند و تمام نیروهای پلیس را هم از بین برده‌اند. در این میان گروهی سعی می‌کنند که با خلافکاران مبارزه کنند و گیمرها هم در نقش اعضای این گروه قرار میگیرند.

در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر جدید این بازی را مشاهده کنید.

 

منبع: Gematsu

‌‌‌‌

E3-2017-Ad

برچسب‌ها :
دیدگاه شما