تهیه‌کننده‌ی سری بازی‌های فار کرای پس از ۱۰ سال از یوبی‌سافت جدا شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
far cry 6

تهیه‌کننده‌ی سری بازی فارکرای «دن هی» (Dan Hay) اعلام کرد که بعد از ۱۰ سال فعالیت از شرکت یوبی‌سافت جدا خواهد شد. این خبر چندی پیش به رسانه اعلام شد که هی از یوبیسافت جدا خواهد شد. البته هنوز اطلاعاتی از اینکه در آینده چه اتفاقی برای او خواهد افتاد منتشر نشده است.

یوبیسافت در مصاحبه‌ای گفت:

بعد از ۱۰ سال در یوبیسافت دَن هِی اعلام کرد که یک بخش جدید از زندگی حرفه‌ای خود را دنبال خواهد کرد. او اعلام کرد که در ۱۲ نوامبر از شرکت جدا خواهد شد. ۱۰ رییس بخش فارکرای شرکت بوده و یک تیم بسیار خوب را برای ساخت این بازی ساخته است. همین باعث شده تا فارکرای تبدیل به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های تاریخ یوبیسافت باشد.

دَن هنوز اعلام نکرده که در آینده چه خواهد کرد اما ما می‌دانیم که راه پیش روی او چالش‌ها و پاداش‌هایی را خواهد داشت که او لیاقتش را دارد. ما از دَن برای تمام زحماتش در این چند وقت اخیر تشکر می‌کنیم و برای او آرزوی بهترین‌ها را داریم.

طبق چیزی که یوبیسافت اعلام کرده در حال حاضر اداره بخش فارکرای با «ساندرا وارن» (Sandra Warren) خواهد بود. البته او در کنار کارگردانان و تهیه کنندگان دیگر کار خواهد کرد.

دن هی

تصویر Dan Hay که مسئول ساخت بسیاری از بازی‌های فارکرای است.

بیشترین فعالیت دن هی در بازی فارکرای ۵ بود که نقش کارگردان بخش خلاقیت بود. او در کنار این موضوع در ساخت بازی فارکرای ۳ و ۴ به همراه پرایمال و Blood Dragon نقش داشته است. او نقش فعالی در ساخت New Dawn هم داشت.

نکته مهم اینجاست که تغییرات زیادی در یوبیسافت در حال رخ دادن است. این اتفاقات به دلیل نارضایتی کارمندان از مدیریت و رفتار بد با آنان است. اینکه جدا شدن Hay مربوط به این ماجرا است یا نه مشخص نیست ولی یوبی‌سافت نامی از وی در زمینه مشکلات داخلی نبرده است.

فرنچایز فارکرای یکی از مهم‌ترین فرنچایزهای یوبیسافت است. سبک جهان باز و اول شخص آن به همراه شوتر بودنش باعث شده تا طرفداران زیادی به‌دست بیاورد. شاید نتوان این فرنچایز را بهترین فرنچایز شوتر دانست ولی جایگاه خاصی در این سبک دارد. فارکرای ۶ آخرین شماره ساخته شده از این سری بازی از دید منتقدان متوسط عمل کرد. با این حال هنوز ایده‌های بسیاری در ادامه برای این بازی وجود دارد به همین دلیل امکان پیشرفت آن بسیار است.

منبع: GameInformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما