نینتندو سوییچ جان یک کودک ربوده شده را نجات داد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Switch

کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) یکی از محبوب‌ترین کنسول‌های دنیا است. بسیاری از مخاطبان این کنسول هم کودکان هستند. این کنسول با داشتن عناوین بسیار مهیج و با ظاهر کودکانه یک دستگاه بسیار مناسب برای این بازه سنی است. همین موضوع حال به کمک اف‌بی‌ای (FBI) آمده است.

چندی پیش در ایالت آریزونا آمریکا یک دختربچه از درب خانه‌اش توسط یک مرد ۲۹ ساله ربوده شده بود. این مرد کودک را به یک آپارتمان برده است. نکته اینجاست که این مرد به کودک اجازه داده تا نینتندو سوییچ خود را همراهش بیاورد. زمانی که او آنلاین شد تا چیزی را مشاهده کند یا دانلود کند، یکی از دوستان او مطلع شده و به خانواده او خبر داده بود.

پلیس اعلام کرده که دیگر از یافتن کودک قطع امید کرده بودند. همینطور اینکه آنلاین شدن این کودک روی کنسول نینتندو سوییچ چیزی نبود که به ذهن افراد برسد. قهرمان اصلی داستان کودکی است که در جریان گم شدن دوستش بوده و فهمیده که باید آنلاین شدن او در سیستم نینتندو را به بزرگ‌تر خود اعلام کند.

نینتندو سوییچ و نجات جان یک کودک

حدود ۱۱ روز بعد از گم شدن کودک، اف‌بی‌ای محل او را به پلیس نشان داده و پلیس کودک را نجات دادند. همینطور اینکه رباینده هم در صحنه دستگیر شد. پس از دادگاه هم فرد خاطی برای ۳۰ سال حکم زندان دریافت کرد.

یکی از نکات مثبت کنسول‌های همراه همین موضوع است که در همه جا همراه افراد است. سالانه تعداد زیادی افراد در دنیا ربوده می‌شوند و داشتن یک دستگاه همراه، چه کنسول باشد و چه موبایل یا هر دستگاه دیگری به شدت می‌تواند کمک کننده باشد. این دستگاه‌ها با وصل شدن به اینترنت می‌توانند محل فرد را اعلام کنند که بسیار کمک کننده است.

با وجود سیستم ناامنی که در فضای آنلاین وجود دارد بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که آنلاین شدن خود را به دیگران اطلاع ندهند. به همین دلیل است که تمامی سیستم‌ها دارای بخش Appear Offline هستند. با این حال اینطور که به نظر می‌رسد این حالت همیشه به سود کاربران نیست و گاهی آنلاین بودن به نفع کاربران است.

منبع: Videogameschronicle

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی نینتندو مدل Switch OLED Neon Blue and Neon Red Joy-Con

کنسول بازی قابل حمل نینتندو سوئیچ مدل Liteبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما