FIFA هنوز هم بهترین است؛ تریلرهای FIFA 18 را از دست ندهید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

کنفرانس دیشب الکترونیک آرتز که به مناسبت رویداد E3 2017 برگزار شده بود، پر از تریلرهای مختلف از بازی‌های این شرکت بود. با این حال، زمان نسبتا زیادی از این کنفرانس هم به نمایش بسیار خوب دو تریلر جدید از FIFA 18 گذشت. الکترونیک آرتز تغییرات زیادی را در شماره‌ی امسال فیفا اعمال کرده ، با این حال، جالب‌ترین بخش FIFA 18 ظاهرا هنوز هم بخش داستانی آن است.

بخش داستانی FIFA 18، قصه‌ی همان شخصیتی که در فیفا ۱۷ دیده بودیم را ادامه می‌دهد.

بخش داستانی FIFA 18، قصه‌ی همان شخصیتی که در فیفا ۱۷ دیده بودیم را ادامه می‌دهد. این بخش داستانی The Journey: Hunter Returns نام گرفته و الکترونیک آرتز برای ساخت آن سنگ تمام گذاشته است. شخصیت «آلکس هانتر» که در فیفا ۱۷ از صفر شروع کرده بود، باید این بار تصمیم بگیرد که آیا می‌خواهد در اروپا بازی کند، یا به لیگ امریکا برود.

آلکس هانتر به بازیکن بسیار بزرگی تبدیل شده است و همه‌ی چهره‌های بزرگ دنیای فوتبال درباره‌ی او صحبت می‌کنند. الکترونیک آرتز از کریستیانو رونالدو گرفته تا پپ گواردیولا را برای بخش داستانی FIFA 18 آورده است. ویدیوی زیر را ببینید که به خوبی، بخش داستانی FIFA 18 را نشان می‌دهد.

استودیوی بازی‌سازی EA Sports سیستم جدیدی به اسم Real Player Motion Technology را به فیفا امسال اضافه کرده است. همانطور که از اسم این سیستم پیداست، قرار است با حرکاتی واقعی از سوی بازیکنان روبرو شوید. سیستم انیمیشن‌های بازی کاملا تغییر کرده است و بازخورد و عکس‌العمل بسیاری بهتری از بازی خواهید دید. انیمیشن‌ها و حرکت‌های بازیکنان بزرگ دنیا، مثل کریستیانو رونالدو یا دیگر چهره‌های مطرح فوتبال، دقیقا شبیه به واقعیت بازسازی شده‌اند.

تریلر روند بازی FIFA 18 را در ادامه برای‌تان قرار داده‌ایم. این بازی قرار است در روز ۲۶ سپتامبر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

نسخه‌ای از FIFA 18 روی پلی‌استیشن‌۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و نینتندو سوییچ هم عرضه می‌شود، اما این نسخه روی موتور پایه‌ی فراست بایت ساخته نشده و نه تنها بخش داستانی، بلکه خیلی از قابلیت‌های دیگر نسخه‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان را هم ندارد.

 

منبع: VG247

 

E3-2017-Adبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما