آپدیت جدید فاینال فانتزی ۱۴ کاری می‌کند تا تمام بازی را تنهایی تمام کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
آپدیت 6.5 فاینال فانتزی 14

بازی فاینال فانتزی ۱۴ (Final Fantasy 14) یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بازی‌های چندنفره آنلاین کلان (MMO) است. این بازی در سال ۲۰۱۰ عرضه شد و توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند. نکته مهم درمورد بازی فاینال فانتزی ۱۴ داستان و دنیای بسیار زیبای آن بود که طرفداران زیادی را به خود جلب کرد.

حال شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اعلام کرده که قابلیت اتمام بازی فاینال فانتزی ۱۴ به صورت تک نفره را در بازی فراهم کرده است. با این حال شما دیگر نیازی به تشکیل یک تیم نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید این بازی را به اتمام برسانید. این موضوع از این جهت قابل توجه است که بازی فاینال فانتزی ۱۴ یک بازی چند نفره آنلاین کلان است و چنین چیزی در این سبک بسیار نادر است.

در به روزرسانی شماره ۶.۵ بازی یک قابلیت بسیار جالب به آن اضافه شده است. به این شکل که شما می‌توانید برای گشتن در سیاهچال (Dungeon) به جای کاربران دیگر از شخصیت‌های درون بازی (NPC) استفاده کنید که نام این حالت وظیفه (Duty) است. در نتیجه شما دیگر نیازی به افراد دیگر برای گشتن در سیاهچال نخواهید داشت و می‌توانید به تنهایی با کمک چند شخصیت دیگر در بازی این کار را انجام دهید.

سیاهچال‌‌های استورم بلاد (StormBlood)، شهر غرق شده اسکالا (The Drowned City of Skalla)، برن (The Burn) و گیملیت دارک (Ghimlyt Dark) همگی از سیستم جدید پشتیبانی خواهند کرد. آخرین سیاهچال اضافه شده به بازی که شهر زیرزمینی لونار (Lunar Suterrane) است هم از ابتدا از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد.

به روزرسانی بعدی فاینال فانتزی 14

با اضافه شدن سیستم وظیفه و پشتیبانی سیاهچال‌ها از این سیستم شما می‌توانید به طور کامل بخش داستانی اصلی بازی را به تنهایی و بدون نیاز به افراد دیگر تجربه کنید. در نتیجه شما دیگر مشکلی با افراد دیگر نخواهید داشت و از طرفی اگر هم تیمی شما کم کاری کند، تأثیری در روند بازی شما نخواهد گذاشت.

تنها مشکل اینجاست که به دلیل اینکه این بازی در سبک چندنفره آنلاین کلان است شما باید همیشه آنلاین باشید. همینطور اینکه بازیکنان باید یک اشتراک ماهانه برای تجربه این بازی پرداخت کنند که اسکوئر انیکس نیز قصد ایجاد تغییر در آن را ندارد. نکته مثبت اینجاست که اگر شما به تجربه این بازی به تنهایی علاقه دارید، از الان به بعد می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

شرکت اسکوئر انیکس در این ۱۳ سال پشتیبانی بسیار خوبی از بازی فاینال فانتزی ۱۴ کرده است. به این شکل که به روزرسانی‌های متعددی برای این بازی در این مدت عرضه شده و به روزرسانی گسترده بعدی به نام داونتریل (Dawntrail) نیز تابستان سال آینده عرضه خواهد شد. در نتیجه این بازی همچنان در حال گسترش است و اسکوئر انیکس و طرفداران هنوز از آن ناامید نشده‌اند.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما