تاریخ انتشار بازسازی پیکسلی فاینال فانتزی ۶ مشخص شد

۶ دی ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
final fantasy 6

در چند ماه گذشته، کمپانی اسکوئر انیکس سری پیکسل ریمستر فاینال فانتزی را به شکلی عجیب منتشر کرده است. سه بازی اول در ماه جولای عرضه شدند و در ماه‌های پس از آن، نسخه‌های ۴ و ۵ در دسترس قرار گرفتند. با توجه به اینکه ریمستر فاینال فانتزی ۶ آخرین بازی در بسته‌ی پیکسل ریمستر محسوب می‌شود، به تازگی تاریخ انتشار آن مشخص شده است و به نظر می‌رسد که بارزترین نسخه از این سری تا سال ۲۰۲۲ منتشر نخواهد شد.

اسکوئر انیکس به‌تازگی در پلتفرم استیم اعلام کرده که فاینال فانتزی ۶ پیکسل ریمستر در فوریه‌ی ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد و تاریخ انتشار مشخصی در حال حاضر اعلام نشده است. این کمپانی در این باره بیان کرد:

برای اینکه بهترین تجربه‌ی ممکن را برای شما به ارمغان بیاوریم، ما زمان بیشتری را برای اعمال تغییرات نهایی در حین اتمام توسعه‌ی بازی در نظر می‌گیریم.

تصویری از فاینال فانتزی 6

به نظر می‌رسد که این تأخیر به علت درس‌هایی است که کمپانی اسکوئر انیکس از نسخه‌های قبلی سری پیکسل ریمستر گرفته است. این نسخه‌ها که عموما با استقبال خوبی مواجه شدند، با این حال از باگ‌های ناخوشایند و مشکلات فنی رنج برده‌اند. البته ناگفته نماند که همه‌گیری ویروس کرونا هم در این تأخیر بی‌تأثیر نبوده است.

با این اوصاف برای جبران این تأخیر، آیتم‌های جدیدی هم برای کسانی که بازی را به صورت جداگانه یا به‌عنوان بخشی از کل پکیج پیکسل ریمستر پیش‌خرید کرده‌اند، به بازی اضافه می‌شود. این‌ها شامل چندین والپیپر جدید و همچنین نسخه‌های «Timelapse Remix» تعدادی از آهنگ‌های بازی می‌شود. این آهنگ‌ها با عناوین Locke’s Theme، The Decisive Battle، Terra’s Theme، Searching for Friends و Aria di Mezzo Carattere خواهند بود. طبق گفته‌ی سازنده، ریمیکس تایم‌لپس شامل موسیقی‌هایی می‌شود که با نسخه‌های اصلی شروع می‌شوند و در نهایت به نسخه‌های بازسازی شده تغییر می‌یابند. در واقع این موسیقی‌ها به شما اجازه می‌دهند تا از هر دو نسخه لذت ببرید.

فاینال فانتزی 6

سری پیکسل ریسمتر فاینال فانتزی مجموعه‌ای ویژه از ریمسترهای HD است که گرافیک، موسیقی و بخش‌های مختلفی از بازی‌های اصلی و کلاسیک را به‌روزرسانی می‌کند. پنج نسخه‌ی اول ریسمتر شده در حال حاضر روی رایانه‌های شخصی، اندروید و iOS در دسترس هستند.

همان‌طور که ذکر شد، پیکسل ریمستر بازی فاینال فانتزی ۶ در فوریه‌ی ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های ذکر شده عرضه خواهد شد. هیچ صحبتی درباره‌ی اینکه آیا این مجموعه برای پلتفرم‌های دیگری عرضه خواهد شد یا خیر، وجود ندارد، با این حال کمپانی اسکوئر انیکس بیان کرده که اگر تقاضای کافی برای آن وجود داشته باشد، این مجموعه‌ی محبوب ممکن است برای دیگر پلتفرم‌ها در دسترس قرار گیرد.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه