ارتقای رایگان فاینال فانتزی ۷ به PS5 برای مشترکان پلی‌استیشن پلاس ممکن شد

۱ دی ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
final fantasy 7 remake intergrade

چند ماه پیش زمانی که بازسازی فاینال فانتزی ۷ در میان بازی‌های سرویس اشتراکی پلی‌استیشن پلاس قرار گرفت، در ابتدا باعث خشنودی بسیاری شد اما پس از آنکه اسکوئر انیکس اعلام کرد که این نسخه قابلیت ارتقا رایگان به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ و دریافت بسته‌ی الحاقی Intergrade را ندارد، طرفداران از این تصمیم عجیب اسکوئر انیکس و سونی به‌شدت انتقاد کردند. پس از گذر چند ماه، اکنون اسکوئر انیکس به‌صورت رسمی اعلام کرده که از این پس افرادی که بازی را از طریق سرویس پلاس دریافت کرده‌اند، می‌توانند آپدیت رایگان نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ را دریافت و بسته‌ی الحاقی پولی بازی را با هزینه‌ای کمتر خریداری کنند.

این تصمیم قرار است از چهارشنبه اجرا شود. نکته‌ی مثبت دیگر این است که بسته‌ی الحاقی بازسازی فاینال فانتزی ۷ که مأموریت ویژه‌ای را به بازی اضافه می‌کند و در آن می‌توانید کنترل شخصیت یوفی را هم بر عهده بگیرید، در حال حاضر برای مدت‌ کوتاهی با تخفیف ۲۵ درصدی قابل خریداری است.

final fantasy 7 remake intergrade

بسته‌ی الحاقی Intergrade و به‌صورت کلی نسخه‌ی نسل نهمی بازسازی بازی فاینال فانتزی ۷ با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان و طرفداران مواجه شد و اگر تاکنون آن را تجربه نکرده‌اید، این می‌تواند فرصت خوبی باشد که آن را برای کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ تهیه کنید. به هر حال، داستان این بسته‌ی الحاقی در قسمت‌های بعدی بازسازی فاینال فانتزی تأثیرگذار خواهد بود.

اگرچه امکان آپدیت رایگان بازی برای دارندگان بازی از طریق پلی‌استیشن پلاس خبر خوشحال‌کننده‌ای است اما هنوز بعضی از طرفداران از تصمیم ابتدایی اسکوئر انیکس و سونی پیرو این بازی دلخور هستند زیرا وقتی در زمان آمدن این بازی به سرویس پلی‌استیشن پلاس اعلام شد که امکان آپدیت رایگان آن به نسخه‌ی نسل نهمی وجود ندارد، بسیاری از طرفداران قید اضافه کردن آن را از طریق پلی‌استیشن پلاس زدند و آن را به‌صورت کامل خریداری کردند. این در شرایطی است که اسکوئر انیکس فقط چند ماه این اتفاق را به تأخیر انداخته بود و احتمالاً از همان ابتدا تصمیم به چنین کاری داشته است.

final fantasy 7 remake intergrade

چند روز پیش هم در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ بالاخره بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade برای کامپیوترهای شخصی معرفی شد و این نسخه چند روز پیش در فروشگاه اپیک گیمز به انتشار رسید و قرار است در آینده در استیم هم منتشر شود تا به این ترتیب دوستدارانی که با کامپیوترهای شخصی بازی می‌کنند، بتوانند این اثر نقش‌آفرینی ژاپنی محبوب را تجربه کنند.

منبع: Game Informer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه