رویداد سالگرد ۲۵ سالگی فاینال فانتزی ۷ این هفته برگزار خواهد شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
final fantasy 7 remake

شرکت اسکوئر انیکس قرار است به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی بازی افسانه‌ای و بسیار محبوب فاینال فانتزی ۷ (Final Fantasy VII) یک رویداد کوتاه برای جشن گرفتن این سالگرد تدارک ببیند.

معمولاً در این رویدادها نباید منتظر خبر خاصی بود و بیشتر چنین مراسم‌های کوتاهی برای تقدیر و زنده کردن یاد بازی و ایجاد هیجان برای طرفداران تدارک دیده می‌شوند. با این حال، به نظر می‌رسد که اسکوئر انیکس و کارگردان بازسازی بازی فاینال فانتزی ۷ یعنی تتسویا نومورا نسبتاً هیجان زیادی برای این رویداد دارند.

final fantasy 7 anniversary event

طبق اعلام رسمی اسکوئر انیکس، این رویداد در تاریخ ۱۶ ژوئن برگزار خواهد شد. با این حال، باید توجه داشته باشید که رویداد سالگرد ۲۵ سالگی بازی فاینال فانتزی ۷ فقط چیزی حدود ۱۰ دقیقه خواهد بود نباید انتظار خیلی زیادی از آن داشته باشید. با این وجود، ممکن است چیزهای جالب و اخبار تازه‌ای برای طرفداران این مجموعه در این رویداد معرفی شود.

تتسویا نومورا درباره‌ی رویداد ۲۵ سالگی این بازی بیان کرده است: «ما جشن بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy VII را استریم خواهیم کرد. این رویداد فقط در حدود ۱۰ دقیقه، رویدادی کوتاه و شیرین را تشکیل خواهد داد اما ما اطلاعات زیادی را در اختیار داریم، بنابراین امیدوارم همه بتوانند منتظر رونمایی‌های ما باشند.»

Final Fantasy VII: Ever Crisis

Final Fantasy VII: Ever Crisis

از آنجایی که در حال حاضر اولویت تبلیغاتی اسکوئر انیکس در زمینه‌ی سری بازی فاینال فانتزی برای بازی فاینال فانتزی ۱۶ است، شاید عجیب باشد اگر یک معرفی کامل از بخش دوم بازسازی فاینال فانتزی ۷ ببینیم. با این حال، اگر خوش‌بینانه در نظر بگیریم، ممکن است اسکوئر انیکس یک تیزر کوتاه از بخش دوم بازسازی فاینال فانتزی ۷ منتشر کند و تریلرها و اخبار جدی بعدی را به زمانی موکول کند که فاینال فانتزی ۱۶ عرضه شده است. این احتمال هم وجود دارد که نومورا صرفاً توضیحاتی کوتاه درباره‌ی روند ساخت بخش دوم بازسازی فاینال فانتزی یا زمان انتشار اخبار آن ارائه کند.

با این حال، احتمال قوی دیگری که وجود دارد، این است که اسکوئر انیکس درباره‌ی Final Fantasy VII: Ever Crisis که سال قبل آن را معرفی کرد، توضیحات بیشتری ارائه کند و چیزهای جدیدی از این بازی ببینیم.

در هر صورت، شواهد نشان می‌دهد که اسکوئر انیکس می‌خواهد در این رویداد کوتاه اطلاعات هیجان‌انگیزی از پروژه‌های مربوط به فاینال فانتزی ۷ ارائه کند تا به این ترتیب خاطره‌ی خوبی از سالگرد ۲۵ سالگی سری برای طرفداران به ارمغان آورد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما