بازی Final Fantasy VII Rebirth اوایل ۲۰۲۴ عرضه می‌شود؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Final Fantasy VII Rebirth

کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) به تازگی در کنار انتشار تریلری از تاریخ انتشار بازی Final Fantasy VII Rebirth رونمایی کرده است.

این بازی دومین قسمت از پروژه‌ی بازسازی فاینال فانتزی ۷ است که داستان یک بازی فانتزی نمادین را بازگو می‌کند که ژانر نقش‌آفرینی را در قالب سه بازی مجزا بازتعریف کرد. داستان پس از فرار شخصیت‌هایی نظیر کلود (Cloud)، برت (Barret)، تیفا (Tifa)، اریث (Aerith) و Red XIII از شهر دیستوپیایی میدگار و تلاش برای پیدا کردن سفیروث (Sephiroth) جریان دارد.

در این ماجراجویی مستقل، بازیکنان دنیای گسترده‌ای را کاوش خواهند کرد که همگی با سطح جدیدی از جزئیات گرافیکی که به طور خاص برای استفاده از قدرت کنسول پلی‌استیشن ۵ ایجاد شده است، زنده شده است. همانطور که بازیکنان داستان جذاب و پر از رمز و راز بازی را کشف می‌کنند، همچنین شاهد سفر شخصی هر یک از اعضای گروه خواهند بود و پیوندهای خود را برای همکاری با یکدیگر و رویارویی با دشمنان قدرتمند تقویت خواهند کرد.

بازی Final Fantasy VII Rebirth

یوشینوری کیتیز (Yoshinori Kitase)، تهیه‌کننده‌ی بازی، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

ما مفتخریم که بازی Final Fantasy VII Rebirth را در اوایل سال آینده برای بازیکنان سراسر جهان ارائه کنیم. در قسمت بعدی این داستان هیجان‌انگیز، کلود و دوستانش وارد ماجراجویی جدیدی می‌شوند، بنابراین همه‌ی بازیکنان حتی آن‌هایی که هیچ آشنایی با نسخه‌ی قبلی یا نسخه‌ی اصلی فاینال فانتزی ۷ ندارند، می‌توانند از این داستان لذت ببرند.

کل تیم سازنده مشتاقانه و با عشق با دنیای فاینال فانتزی ۷ کار کرده است تا تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای ماجراجویان جدید و طرفداران قدیمی به طور یکسان ارائه دهد و از طرفی به اوج جدیدی از داستان‌سرایی سینمایی، نبردهای جذاب و سریع و سیستم اکتشاف عمیق در یک فضای وسیع دست پیدا کند. توسعه به آرامی و طبق برنامه در حال پیشرفت است. ما در حال حاضر در حال کار روی تعیین تاریخ انتشار بازی هستیم و برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در اواخر سال جاری نمی‌توانیم منتظر بمانیم.

بازی Final Fantasy VII Rebirth

در این میان اطلاعات دیگری توسط اعضای تیم سازنده در دسترس قرار گرفته است. طبق گفته‌ها بازیکنان می‌توانند با درجه‌ی بالایی از آزادی در سراسر جهان گسترده‌ی بازی سفر کنند و روایت‌های بی‌شماری را در طول مسیر تجربه کنند. از طرفی بازیکنان شاهد زنجیره‌ای از تحولات روایی خواهند بود که در قلب داستان فاینال فانتزی ۷ قرار دارند و در عین حال سرنوشت هر شخصیت را کشف خواهند کرد.

در Final Fantasy VII Rebirth همچنین همراهان جدیدی در نبرد به شما خواهند پیوست و شما می‌توانید با سایر اعضای گروه خود به روش‌هایی نزدیک‌تر از قبل همکاری کنید. در نهایت در رابطه با موسیقی‌های بازی، در کنار آثار جدید از تنظیم‌های جدید موسیقی‌های بازسازی فاینال فانتزی ۷ نیز استفاده شده است.

بازی Final Fantasy VII Rebirth در اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی برای پلی‌استیشن ۵ و در قالب دو دیسک عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما