ببینید؛ تریلر جدید فاینال فانتزی ۷ ریبرث آهنگ جدید بازی را رونمایی می‌کند

۲۰ آذر ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
فاینال فانتزی 7 ریبرث

در جریان رویداد گیم اواردز تریلر جدیدی از بازی فاینال فانتزی ۷ ریبرث منتشر شد که در کنار آن آهنگ اصلی و جدید مخصوص این بازی را هم شنیدیم و به‌صورت زنده اجرا شد. این تریلر بیش از همه روی شخصیت اریث و البته این موسیقی جدید تمرکز دارد اما جزئیاتی دیگر جنبه‌های این دنباله‌ها را به ما می‌دهد.

این تریلر علاوه بر شخصیت‌های اصلی بازی قبلی، شخصیت‌های جدید زیادی را نشان می‌دهد که قطعاً مشاهده‌ی آن‌ها برای طرفداران نسخه‌ی اصلی فاینال فانتزی خشنودکننده است. در این تریلر می‌توانید وینسنت (Vincent)، کیت سیث (Cait Sith) و البته برای اولین بار سید (Cid) و بسیاری دیگر از شخصیت‌های محبوب فاینال فانتزی ۷ را ببینید؛ شخصیت‌هایی که قرار است در داستان ریبرث هم نقش مهمی داشته باشند و احتمالاً داستان آن‌ها هم گسترش خواهد داشت.

آهنگ تم جدید که توسط نوبوو اوئماتسو (Nobuo Uematsu)، آهنگساز بازی اصلی فاینال فانتزی ۷، ساخته شده است، با خواندن خود اریث به گوش ما می‌رسد. همچنین شاهد پیوستن برخی دیگر از شخصیت‌ها به اجرای این آهنگ هستیم، بنابراین به نظر می رسد که بخش Gold Saucer بیشتر از بازی اصلی مورد توجه قرار گرفته است و گسترش قابل‌توجهی داشته است.

درست مثل چیزی که در فاینال فانتزی ۷ ریمیک دیدیم، اینجا هم همه چیز به شکلی کاملاً متفاوت پیش می رود. بدون پرداختن به جزئیات بیش از حد، شخصیت‌هایی که نباید در این نقطه حضور داشته باشند، در اطراف هستند و به نظر می‌رسد که پیش درآمد جدیدی برای داستان ارائه شده است.

با توجه به پایان بازی قبل، سخت است که مسیر اصلی داستان این قسمت را به‌صورت دقیق پیش‌بینی کرد. با این حال، در کنار تغییرها احتمالاً بسیاری از اتفاقات اصلی و کلیدی زیادی مانند بازی اصلی باقی بماند و فقط مسیر رسیدن به آن‌ها تغییر کند. با این اوصاف بهتر است برای مطمئن شدن از این موضوع تا عرضه‌ی بازی صبر کنیم.

بازی فاینال فانتزی ۷ ریبرث (Final Fantasy 7 Rebirth) در تاریخ ۲۹ فوریه سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد و اکنون زمان زیادی تا رسیدن به این تاریخ وجود ندارد. فاینال فانتزی ۷ ریبرث در زمان عرضه به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد و احتمالاً همانند بازی اول بعد از مدتی نسخه‌ی کامپیوتر آن بازی را هم ببینیم.

اطلاعات زیر توسط اسکوئر انیکس درباره‌ی این بازی اعلام شده است:

مناطق جدید

جهان بازی از چندین منطقه تشکیل شده که هر کدام دارای محیط‌های منحصر‌به‌فردی هستند تا بازیکنان در ماجراجویی خود به اکتشاف و تجربه آن‌ها بپردازند.

Gold Saucer

منطقه Gold Saucer که به عنوان بهشت طلاکاری شده شناخته می‌شود، یک پارک تفریحی باشکوه در مقیاسی حماسی است. این شهر به هفت منطقه به نام “مربع” تقسیم می‌شود که هر کدام جاذبه‌های منحصر‌به‌فرد خود را دارند. یکی از این مکان‌ها، اسکای‌ویل (Skywheel) است که مهمانان را برای دیدن منظره‌ای فراموش‌نشدنی از این پارک، به بالای Saucer می‌برد و به عنوان یک مکان عاشقانه محبوب شناخته می‌شود.

Corel Prison

زاغه‌ای وسیع که در اطراف Gold Saucer پراکنده شده است. تقریباً مثل این است که نمای درخشان Gold Saucer چراغ راه ولگردان باشد و آن‌ها را در سراسر جهان به صورت دسته جمعی به آنجا بکشاند. منطقه Dustbowl به قدری خطرناک است که گفته می‌شود کسانی که وارد محدوده آن می‌شوند، هرگز بازنخواهند گشت.

شخصیت‌های جدید

وینسنت ولنتاین (Vincent Valentine) – صداپیشه: متیو مرسر

وینسنت

یک نگهبان امنیتی خودخوانده که در تابوتی در اعماق معبد شینرا به خواب زمستانی می‌رود. این مرد مرموز شنلی قرمز بر تن دارد و به ژن‌های خود که مرتبط با هیولا و همچنین ارتباط پنهانی‌اش با سفیروث می‌بالد.

سید های‌ویند (Cid Highwind) – صداپیشه: جی. مایکل تاتوم

سید

این خلبان سرکش با مهارتی قابل قبول، خدمات شاتل را از باند فرودگاه‌های متروکه مختلف انجام می‌دهد. بعد از اینکه ابر و شرکت او را به زمین نشاندند، او آن ها را در سراسر جهان با Tiny Bronco محبوبش به پرواز در می‌آورد.

داین (Dyne) – صداپیشه: دیو بی. میچل

داین

داین زمانی نزدیک‌ترین دوست بَرِت بود، زمانی که آن دو در معادن زغال سنگ کورل زندگی می‌کردند. در حال حاضر، او یک مرد تحت تعقیب است که اسلحه‌ای به بازوی چپ خود پیوند زده است و محل فعلی او مشخص نیست.

دیو (Dio) – صداپیشه: ایان جیمز کورلت

دیو

او صاحب کاریزماتیک Gold Saucer است. دیو که به خاطر اندام خشن و سبیل‌های خاصش مشهور است، اغلب در مراسم‌ها و رژه‌های پارکش شرکت می‌کند و عضلاتش را در برابر انبوه مهمانان که با دیدن او جیغ می‌کشد، نشان می‌دهد.

دکتر شیران (Doctor Sheiran) – صداپیشه: لوید شر

اگر چه درمانگاه دکتر شیران در North Corel ممکن است کوچک باشد، اما قلب و عقل بسیار بزرگ است. او به تازگی به اشخاصی که با شنل سیاه خاصی به شهر آمده‌اند علاقه‌مند شده و در تلاش برای کشف حقیقت پشت بیماری مرموز آن‌ها است.

سالمن گاس (Solemn Gus) – صداپیشه: جونا اسکات

گاس، شخصیت محوری تنبل و شلخته در Corel Prison است و به همان اندازه که آرام صحبت می‌کند، پر زرق و برق است. این را هم اضافه کنم که در این کار مهارت زیادی به خرج می‌دهند و جای تعجب نیست که اوباش Dustbowl را به سمت خود جذب می‌کند.

بیگز (Biggs) – صداپیشه: گیدئون امری

بیگز

پس از نجات از سقوط سکتور ۷، بیگز از خواب بیدار می‌شود و متوجه می‌شود که او آخرین عضو باقی مانده شورشیان ضد شینرا (گروه آوالانچ) است. او پس از بهبودی از جراحات وارده، اکنون به دنبال انتقام از شرکتی است که رفقایش را به قتل رسانده است.

احضارها

همچون همیشه احضارها (Summons) نقش مهمی را در فاینال فانتزی ایفا می‌کنند. قابلیت احضار دسترسی به قدرت خدایان یا موجودات اسطوره‌ای را فراهم می‌کند. پس از انجام احضار، آن موجود اسطوره‌ای به صورت خودکار با دشمنان مبارزه می‌کند اما می‌توانید به آن‌ها دستور دهید که از توانایی‌های ویژه‌ای استفاده کنند. قبل از اینکه آن‌ها میدان نبرد را ترک کنند، آن موجود اسطوره‌ای یک حمله نهایی را آغاز می کند که ویرانی عظیمی به بار خواهد آورد. در اینجا از تایتان، باهاموت برخاسته و ققنوس رونمایی شده است. که می‌توانید تصاویر آن را در بالا ببینید.

پیوندهای دوستی:

اریث

اقدامات کلاود و نحوه پاسخ‌دهی او به دیگر اعضای گروه در حین گفتگو با آن‌ها، بر رابطه او با آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود. با داشتن یک پیوند قوی، حتی ممکن است از مزایایی بهره‌مند شوید؛ بنابراین هر زمان که با یک تصمیم مواجه شدید، ممکن است بخواهید قبل از پاسخ دادن، سخت به آن تصمیم فکر کنید – به خصوص اگر مربوط به شخصیت مورد‌علاقه‌تان باشد.

در پایین می‌توانید برخی از دیگر تصاویر منتشر شده از بازی را در کنار تریلر جذاب آن مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
مجموعه کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت به همراه دسته اضافه
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه