بازسازی فاینال فانتزی ۷ در سه روز ۳٫۵ میلیون نسخه فروخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازسازی فاینال فانتزی ۷ کلاد

ده روزی است که از عرضه‌ی رسمی «بازسازی فاینال فانتزی ۷» (Final Fantasy VII Remake) می‌گذرد و طبق گفته‌ی اسکوئر انیکس، این بازی فروشی شگفت‌انگیز را در چند روز نخست عرضه تجربه کرده است. طبق خبری که شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس منتشر کرده، فروش بازسازی فاینال فانتزی ۷ (Final Fantasy VII Remake) توانسته است در سه روز ابتدایی به بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه برسد.

خبر فروش شگفت‌انگیز این بازی در حالی اعلام می‌شود که نسخه‌های دیسکی این بازی، و دیگر بازی‌های عرضه شده‌ی اخیر، به خاطر بحران جهانی فعلی به ندرت در فروشگاه‌ها پیدا می‌شوند. بخش بزرگی از فروش بازسازی فاینال فانتزی ۷ هم مربوط به نسخه‌ی دیجیتال بازی بوده است.

اسکوئر انیکس در همین خبر اضافه کرده است که فروش نسخه‌ی دیجیتال بازی به شکل شگفت‌انگیزی ادامه دارد و حتی در حال رشد است.

فروش Final Fantasy VII Remake

بر اساس آمار اعلام شده از سوی نشریه‌ی فامیتسو، بازسازی فاینال فانتزی ۷ در چند روز نخست عرضه‌ی خود توانسته است در ژاپن ۷۰۲ هزار نسخه فروش داشته باشد. این رقم مربوط به نسخه‌های دیسکی است و طبق گفته‌ی فامیتسو، با در نظر گرفتن فروش دیجیتال بازی، در واقع بیش یک میلیون نسخه از Final Fantasy VII Remake در ژاپن به فروش رفته است. نشریه‌ی فامیتسو در آمار خود گفته است که فروش دیجیتال بازی در ژاپن حدود ۲۹۷ هزار نسخه بوده است.

بازخوردها نسبت به بازسازی فاینال فانتزی ۷ بسیار خوب بوده‌اند و چه منتقدان و چه بازی‌کننده‌ها آن را بازنگری شگفت‌انگیزی بر قصه و دنیای این بازی خوانده‌اند که روند بازی بسیار سرگرم‌کننده‌ای دارد. در همین راستا هم انتظار داریم تا فروش بازی با قدرت ادامه داشته باشد و در هفته‌ها و حتی چند ماه آینده، با آمار و ارقام فروش بسیار بالای آن روبرو شویم.

بازسازی فاینال فانتزی ۷ به صورت انحصاری روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شده و همین حالا قابل تهیه است.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۳ دیدگاه
 1. saeid_biologist

  خیلی ممنونم. البته من یک جا خوندم فقط یک سال انحصاری پلی استیشنه بعدش برای بقیه پلتفرم‌ها هم میاد. نمیدونم خبرش راسته یا نه

  1. بله، کاملا درست شنیدین.
   بازی یک سال در انحصار پلی‌استیشنه، بعد به ایکس‌باکس و کامپیوتر هم خواهد آمد.
   اسکوئر انیکس عادت داره محتوای جدید و ارتقا هم توی این نسخه‌های جدید بذاره، در نتیجه حتی ممکنه نسخه‌ی بهترش روی این پلتفرم‌ها بیاد.
   مثل فاینال فانتزی ۱۲ که چند ماه پیش روی ایکس‌باکس وان اومد و چند تا قابلیت جدید در مقایسه با نسخه‌ی پلی‌استیشن و کامپیوتر داشت. یا مثل NieR که کامل‌ترین نسخه‌ش با کلی محتوای دانلودی روی ایکس‌باکس اومد.

   1. saeid_biologist

    خیلی ممنونم از فرمایشات خوب و کاملتون

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما