جزئیات جدیدی از بسته‌ی الحاقی جدید فاینال فانتزی ۱۴ منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
بازی Final Fantasy XIV: Dawntrail

همانطور که به عرضه‌ی پنجمین بسته‌ی الحاقی فاینال فانتزی ۱۴ یعنی Dawntrail در ۲ جولای (۱۲ تیر) نزدیک می‌شویم، اطلاعات جدیدی از سوی سازندگان منتشر می‌شود که نگاه خوبی به بازیکنان در مورد آنچه که می‌توانند انتظار داشته باشند، می‌دهد.

ماجرایی که شخصیت ما قرار است در داونتریل شروع کند، او را به سواحل یک قاره‌ی جدید می‌برد که تورال نام دارد. ماجراجویی در داونتریل با سفری در اعماق نیلی آغاز می‌شود، جایی که بازدیدکننده‌ای از این سرزمین برای تعیین فرمانروای بعدی از شما کمک می‌خواهد. در این میان شایعاتی مبنی بر اینکه رویداد‌ها حتی می‌توانند به دروازه‌های افسانه‌ای شهری از طلا منتهی شوند، وجود دارد. همانطور که می‌توانید تصور کنید، چیزهای بسیار زیادی برای تجربه کردن در این بسته وجود دارد که در اینجا به برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

مناطق جدید

تولیولال

شهر تولیولال از کنار یک کوه می‌گذرد و مسیری از بندر ساحلی آن به قصری در قله‌ی آن که با شیب‌ها و پله‌های فراوان مشخص شده است، دارد. این کلان شهر همیشه شلوغ که مظهر‌ ایده‌آل‌های ملتی است که نام خود را با آن به اشتراک می‌گذارد، خانه‌ی جمعیتی است که از تمام سرزمین‌های تورال برگرفته شده‌اند.

اورکاپاچا

این منطقه‌ی کوهستانی یوک تورال محل سکونت دو قوم با قد و قامت بسیار متفاوت است یعنی پلوپلو به اندازه‌ی کودک و یوک هوی غول‌پیکر. با این حال، چنین نابرابری‌ها در برابر شکوه و عظمت بلندترین قله تورال، ناچیز می‌شوند.

کوزامائوکا

در جنوب تولیولال، جنگل‌های سرسبز کوزامائوکا کشیده شده است. رودخانه‌های بزرگ و کوچک از کوه‌ها به سمت غرب سرازیر شده و به منطقه می‌ریزند و آبشار‌های خیره‌کننده‌ای ایجاد می‌کنند. اگرچه مردمانی که در این منطقه زندگی می‌کنند، شبیه گابلین  وانو وانو هستند، اما هر کدام فرهنگ‌های منحصر به فردی را در این بیابان وسیع ساخته‌اند.

ایهویکاتومو

این سیاه‌چاله که در سطح ۹۱ در دسترس است، به عنوان اولین سیاه‌چاله‌ی بسته‌ی الحاقی، یک ماجراجویی فوق‌العاده در مکانی استوایی است که با یک کشتی دریایی در رودخانه‌ شروع می‌شود.

جاب‌های جدید

دو کلاس جدید در این بسته معرفی می‌شود که با نام‌های وایپر (Viper) و پیکتومنسر (Pictomancer) شناخته می‌شوند. سبک جنگی وایپر از فاصله‌ی نزدیک که توسط شکارچیان تورالی برای نسل‌ها منتقل شده است، از ضربات سریع و قاطع با دو تیغه استفاده می‌کند. هنگامی که دشمن تضعیف می‌شود، افرادی که از این سبک بهره می‌برند، با قدرت اجداد خود به خود قدرت می‌دهند تا یک ضربه‌ی نهایی قدرتمند و قاطع را وارد کنند. در این میان با قلم مویی در دست، یک پیکتومنسر اتر تخیل خود را در تار و پود واقعیت به نوعی می‌بافد.

نژاد قابل بازی جدید: Female Hrothgar

فاینال فانتزی 14

مردم روثگار اهل ایلزابرد هستند و تعداد کمی جنسیت ماده در آن‌ها دیده می‌شود. در هر صورت آن‌ها در این بسته قابل بازی هستند. در کنار این موارد، اولین تغییرات اساسی گرافیکی بازی با مجموعه‌ای از پیشرفت‌های بصری، از جمله بهبود بافت‌ها و وضوح سایه و کیفیت مدل شخصیت‌ها و محیط‌ها همراه شده است و با بسته‌ی جدید به بازی اضافه می‌شود.

همانطور که می‌بینید، چیز‌های زیادی برای هیجان‌زده شدن در مورد این بسته‌ی الحاقی وجود دارد، اما موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از این بسته هستند که در ۲ جولای (۱۲ تیر) در دسترس قرار می‌گیرد. می‌توانید در ادامه تریلرهای منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: PlayStation.Blog

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما