اولین رندرهای گلکسی زد فولد ۶ تغییرات محدود را نشان می‌دهد

۹ اسفند ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی زد فولد 6

ساعاتی قبل اولین تصاویر رندر گوشی تاشو گلکسی زد فولد ۶ منتشر شد که جزئیات ظاهری آن را نشان می‌دهد. اولین نکته قابل توجه در این رندرها، گوشه‌های تیزتر دستگاه است. در حالی که گلکسی زد فولد ۵ گوشه‌های گردی مشابه گلکسی اس ۲۴ پلاس داشت، زد فولد ۶ شباهت بیشتری به گلکسی اس ۲۴ اولترا یا سری نوت قدیمی سامسونگ پیدا کرده است.

لبه‌های بیرونی گوشی نیز صاف‌تر شده و شباهت بیشتری به طراحی جدید سری گلکسی اس ۲۴ پیدا کرده است. این تغییر ظاهری، باعث مدرن‌تر شدن ظاهر گوشی می‌شود. انتظار می‌رود گلکسی زد فولد ۶ کمی پهن‌تر از نسل قبل باشد. ابعاد این گوشی ۱۵۳.۵ در ۱۳۲.۵ میلی‌متر اعلام شده است که به ترتیب ۲.۶ و ۱.۳ میلی‌متر نسبت به زد فولد ۵ افزایش یافته است. همچنین به نظر می‌رسد زد فولد ۶ کمی کوتاه‌تر از نسل قبل باشد. این تغییرات احتمالا بر راحتی استفاده از گوشی در دست تأثیر چندانی نخواهد گذاشت. ضخامت گوشی در حالت باز همچنان ۶.۱ میلی‌متر است و کماکان خبری از جایگاه قلم S Pen در این نسل هم نیست.

گلکسی زد فولد 6

در شایعات منتشر شده آماده بود که سامسونگ ممکن است نسبت تصویر نمایشگر بیرونی زد فولد ۶ را تغییر دهد. با توجه به رندرهای منتشر شده، به نظر نمی‌رسد این تغییر به اندازه‌ای که انتظار می‌رفت، اساسی باشد. در تصاویر فاش شده، نمایشگر بیرونی نسبت به زد فولد ۵ کمی عریض‌تر به نظر می‌رسد. همچنین شایعاتی از عرضه نسخه ارزان‌تر گلکسی زد فولد ۶ به گوش می‌رسد که احتمالا در آن نسخه شاهد تغییر مورد انتظار در نسبت تصویر نمایشگر بیرونی باشیم. در حال حاضر اطلاعات دقیقی در این باره در دسترس نیست.

منبع: ۹to5google

راهنمای خرید گوشی موبایل
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه