بازی اکشن آنلاین The Finals از سوی سازندگان سابق بتلفیلد معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
the finals

به‌تازگی سازندگان بازی Arc Raiders یعنی «استودیوهای اِمبارک» (Embark Studios) از بازی جدید خود با نام The Finals رونمایی کردند که یک بازی تیراندازی اول شخص چندنفره‌ی رایگان برای بازی کردن است و در حال حاضر برای کامپیوترهای شخصی ساخته می‌شود.

تاریخ عرضه‌ی بازی هنوز اعلام نشده است اما طرفداران می‌توانند برای شرکت در پلی‌تست‌های (Playtests) بازی از طریق سایت رسمی این اثر اقدام کنند. نمایش گیم‌پلی بازی برای ماه سپتامبر برنامه‌ریزی شده است.

Embark Studios استودیو جدیدی است که توسط رئیس سابق الکترونیک آرتز و از توسعه‌دهندگان سابق استودیو دایس (DICE) یعنی پاتریک سادرلند (Patrick Söderlund) مدیریت می‌شود. سال گذشته در جریان مراسم گیم اواردز آن‌ها از بازی تیراندازی کوآپ Arc Raiders رونمایی کردند اما دو هفته‌ پیش این استودیو به‌صورت رسمی اعلام کرد که بازی عرضه‌ی بازی Arc Raiders با تأخیر مواجه شده است زیرا آن‌ها می‌خواهد یک بازی معرفی‌نشده‌ی دیگر را قبل از آن منتشر کنند. حال متوجه شده‌ایم که منظور از آن بازی معرفی‌نشده، بازی The Finals بوده است.

the finals

بازی The Finals همان‌طور که از نامش به نظر می‌رسد، این یک بازی تیراندازی رقابتی است که موضوع آن حول یک بازی نمایشی است. این شاید ایده‌ی بدیعی برای یک بازی تیراندازی در سال ۲۰۲۲ نباشد اما چیزی که درباره‌ی آن نو و تازه به نظر می‌رسد، تمرکز بازی بر تغییر شکل نقشه‌های آن برای مطابقت با نیازهای شما است. استودیو Embark این بازی را این‌گونه توصیف می‌کند که در آن اگر فکر می‌کنید چیزی کار خواهد کرد، احتمالاً این ایده جواب خواهد داد.

مسابقات بازی در میدان‌هایی مجازی بر اساس مکان‌های نمادین موجود در دنیای واقعی برگزار می‌شوند که شرکت‌کنندگان می‌توانند در جریان مسابقات پرهرج‌ومرج بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) این اثر، آن مکان‌های مجازی را تغییر داده، مورد بهره‌برداری قرار داده و حتی نابود کنند. به‌سختی می‌توان گفت که بر اساس چند‌ثانیه‌ای که از گیم‌پلی بازی نشان داده شد، دقیقاً از سطحی از تخریب‌پذیری صحبت می‌کنیم اما اگر این‌ها دقیق باشد، شاید ما بتوانیم همانند رینبو سیکس سیج آزادانه حفره‌هایی را درون دیوارها ایجاد کنیم.

به غیر از این توضیحاتی که درباره‌ی تخریب‌پذیر و تغییر محیط بازی اعلام شده است، ما هنوز دقیقاً نمی‌دانیم که بازی The Finals قرار است چه نوع بازی شوتری باشد. آیا یک بازی تیم محور خواهد بود یا دوباره شاهد یک اثر بتل رویال خواهیم بود؟

استودیو سازنده‌ی بازی وعده داده که جزئیات و نمایش‌های بیشتری را در ماه سپتامبر و در وقتی که اولین مرحله از پلی‌تست عمومی بازی در جریان است، منتشر خواهد کرد. صفحه‌ی بازی در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی آن را «به‌زودی» در نظر گرفته است اما با توجه به اینکه تاریخ عرضه‌ی بازی Arc Raiders به سال ۲۰۲۳ موکول شده تا فضای بیشتری به عرضه‌ی این اثر بدهد، ممکن است بازی The Finals تا پایان سال به صورت واقعی عرضه شود.

منبع: PC Gamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما