آپدیت جدید شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت هلیکوپترها را اضافه می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
microsoft flight simulator

باور اینکه ۴۰ سال از عرضه اولین عنوان شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) می‌گذرد دشوار است. با این حال این غول تکنولوژی تصمیم گرفته تا در به روزرسانی ۴۰ سالگی این مجموعه به آخرین بازی آن موارد زیادی را اضافه کند. این به روزرسانی در تاریخ ۲۰ آبان (۱۱ نوامبر ۲۰۲۲) عرضه خواهد شد. همینطور اینکه به طور کامل رایگان است.

در به روزرسانی بعدی شبیه‌ساز پرواز این بازی ۱۲ هواپیمای جدید دریافت خواهد کرد. همینطور اینکه به بازی ۲۰ مأموریت جدید، ۴ فرودگاه بزرگ و ۱۴ هلیکوپتر هم اضافه خواهد شد. برای طرفداران افزوده شدن هلیکوپتر و گلایدرها بسیار هیجان انگیز است. به دلیل اینکه برای مدت زیادی است خواهان آن هستند. همینطور اینکه این موارد در گذشته در این مجموعه وجود داشت اما در نسخه سال ۲۰۲۰ حذف شده بود. حال اینطور که به نظر می‌رسد قرار است به زودی شاهد بازگشت هلیکوپترها به این بازی باشیم.

در کنار هلیکوپتر، تعدادی هواپیمای قدیمی هم به بازی اضافه شده است. با این هواپیماهای قدیمی شما می‌توانید پیشرفت تکنولوژی در زمینه حمل و نقل هوایی را متوجه شوید. برای مثال هواپیمای Hughes H-4 به بازی اضافه شده که تنها یک بار پرواز کرده است. حتی Wright Flyer هم به بازی اضافه شده تا شما به طور کامل شاهد پیشرفت این صنعت باشید.

به روزرسانی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت

این به روزرسانی دارای اولین آپدیت در زمینه شهر‌ها هم هست. به این معنا که بسیاری از شهر‌های آلمان مثل هانوور، دورتموند، دوسلدورف، بون و کولن (Cologne) به بازی اضافه شده‌اند. به همین دلیل نقشه آن از همیشه گسترده‌تر شده است.

بازی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت یکی از معروف‌ترین عناوین این شرکت است. این بازی محبوبیت بسیار زیادی داشته و از طرفی به شدت سنگین است. به همین دلیل است که اکثر دستگاه‌های امروزی حتی توانایی اجرای آن روی بهترین حالت گرافیکی را ندارند. با اینحال نزدیک‌ترین تجربه‌ی شما به خلبان بودن همین بازی است. شهرها و فرودگاه‌ها کاملاً دقیق ساخته شده و حتی هواپیماهای قدیمی نیز با دقت خاصی طراحی شده‌اند.

اولین بازی شبیه‌سازی پرواز مایکروسافت در سال ۱۹۸۲ عرضه شد. به طور کلی این مجموعه چیزی نیست که هر ساله یک عنوان جدید دریافت کند و به همین دلیل تمامی عناوین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. آخرین بازی این مجموعه در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند. همینطور اینکه مایکروسافت به حدی این عنوان را بهینه کرد تا روی کنسول‌ها هم اجرا بشود. بازی شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت رقیب زیادی ندارد. با اینحال برای اینکه همچنان در بالاترین رده این سبک باقی بماند، تمام تلاش خود را خواهد کرد.

منبع: PCGamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما