گوگل پیکسل تاشو شاید با همان دوربین ۱۲ مگاپیکسلی پیکسل ۵ عرضه شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پیکسل تاشو

طی ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی درباره‌ی اولین گوشی تاشو گوگل موسوم به پیکسل فولد منتشر شده است. حالا یکی از مختصصان با بررسی کدهای جدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن دوربین گوگل توانسته به شواهدی در رابطه با دوربین این گوشی دست پیدا کند.

بر اساس این اطلاعات، این گوشی از دوربین‌های استفاده شده برای سری پیکسل ۶ بهره نمی‌برد و به نظر می‌رسد با همان دوربین ۱۲٫۲ مگاپیکسلی موجود در پیکسل ۵ راهی بازار خواهد شد. این یعنی به جای سنسور ۵۰ مگاپیکسلی GN1 موجود در گوشی‌های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو، بار دیگر با سنسور IMX363 روبه‌رو خواهیم شد. همچنین احتمالا دوربین اولترا واید هم مبتنی بر همین سنسور خواهد بود.

در کنار این دو دوربین، شواهدی در رابطه با وجود دو سنسور ۸ مگاپیکسلی IMX355 هم پیدا شده و گویا گوگل پیکسل تاشو از دو دوربین سلفی استفاده می‌کند. بر اساس گزارش‌های مختلف، این گوشی احتمالا در سال ۲۰۲۲ راهی بازار می‌شود. قبل از برگزاری مراسم رونمایی از پیکسل اعلام ۶، شایعه‌ای مبنی بر احتمال معرفی پیکسل تاشو در این مراسم منتشر شد که البته چنین اتفاقی رخ نداد.

مدتی قبل گوگل از اندروید ۱۲L رونمایی کرد که به طور خاص برای تبلت‌ها، گوشی‌های تاشو و کروم‌بوک‌ها بهینه‌سازی شده و در سه ماهه‌ی نخست ۲۰۲۲ به دست کاربران می‌رسد. به همین خاطر احتمالا اولین گوشی تاشو گوگل هم مدتی پس از انتشار این نسخه، معرفی خواهد شد. اما در زمینه‌ی تاریخ دقیق عرضه‌ی آن هنوز گزارش موثقی منتشر نشده است.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما