عرضه‌ی Forspoken تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Forspoken

کمپانی اسکوئر انیکس به تازگی اعلام کرده است که Forspoken که قرار بود در ۱۱ اکتبر عرضه شود، اکنون با سه ماه تاخیر در ژانویه‌ی سال آینده عرضه خواهد شد.

این اولین باری نیست که تاریخ انتشار Forspoken به تعویق افتاده است. سال گذشته، این بازی اکشن و نقش‌آفرینی جهان باز، قرار بود در می ۲۰۲۲ عرضه شود اما در ماه مارس جاری عرضه‌ی آن به اکتبر موکول شد. حال در راستای تاخیر جدید، ‌طبق گفته‌ی استودیوی سازنده یعنی Luminous Production، این یک تصمیم استراتژیک بوده و بازی اکنون در مراحل پایانی تولید است. در ادامه بیانیه‌ی این استودیو آمده است:

در نتیجه‌ی بحث‌های مداوم با شرکای کلیدی، ما تصمیمی استراتژیک گرفته‌ایم که تاریخ عرضه‌ی بازی Forspoken را به ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۴ بهمن ۱۴۰۱) تغییر دهیم. همه‌ی عناصر بازی اکنون کامل شده‌اند و توسعه در مرحله نهایی خود است. مایلیم از حمایت مداوم و شکیبایی شما در این سفر تشکر کنیم. هیجان شما برای بازی هر روز به ما الهام می‌بخشد و برای اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر درباره‌ی بازی در اواخر تابستان نمی‌توانیم صبر کنیم.

بازی Forspoken

در داستان بازی آمده که فری هالند که به طرز مرموزی از شهر نیویورک ناپدید می‌شود، خود را در سرزمین عجیب آتیا گرفتار می‌یابد. یک دستبند جادویی و حساس به طور غیرقابل توضیحی دور بازوی او پیچیده می‌شود و به او توانایی انجام جادوهای قدرتمند و استفاده از جادو را برای عبور از مناظر وسیع آتیا را می‌دهد.

فری به همراه جدیدش لقب «کاف» را می‌دهد و راهی خانه می‌شود. او در ادامه متوجه می‌شود که این سرزمین زیبا زمانی تحت فرمانروایی فردی خیرخواه به نام تنتس بوده است، تا اینکه یک بلای ویرانگر بی‌رحمانه هر چیزی را که لمس کرده فاسد کرده است. در واقع این رویداد حیوانات و انسان‌ها را به هیولاها و مناظر غنی آتیا را به چهار قلمرو خطرناک تبدیل کرده است. در مرکز قلمروهای از هم پاشیده، تنتس‌ها اکنون به عنوان جادوگران دیوانه و شیطانی حکومت می‌کنند. سفر فری در این سرزمین عجیب، او را به اعماق قلب فساد خواهد برد؛ جایی که او باید با موجودات شیطانی و جادوگران مبارزه کند.

بازی Forspoken در تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۱ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما