متقلب فورتنایت محکوم به پرداخت غرامت به اپیک گیمز شد

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۷:۴۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
fortnite

بازی فورتنایت (Fortnite) یکی از عناوین بزرگ آنلاین است. به همین دلیل کاملاً منطقی به نظر می‌رسد که متقلب هم در آن وجود داشته باشد. حال شرکت اپیک (Epic Games) تلاش کرده تا یکی از متقلبان را به طور کامل تنبیه کند. این شرکت فرد متقلب را به دادگاه برده و او را مجبور کرده به طور رسمی از مردم عذر خواهی کند. همینطور اینکه کار او که تجارت تقلب بود را نیز از بین برد.

این تیم متقلب محتوای غیر قانونی زیادی با به فروش می‌رساندند. برای مثال فروش غیر قنونی اکانت‌های فورتنایت، فروش اکانت با وی باکس (V Bucks) زیاد و مواردی دیگر از این دسته. نام این گروه متقلب BlazeFN است. آن‌ها در بیانیه ای که منتشر شد گفتند:

تا الان تیم ما تقلب‌ها و اکانت‌های غیر قانونی می‌فروخته است. از این به بعد ما دیگر این کار را نخواهیم کرد. به دلیل اینکه شرکت اپیک از ما شکایت کرده و از عملکرد ما مطلع است. در حال حاضر تیم ما بسیار محدود بوده و هزینه جریمه را باید به یک خیریه پرداخت کند. ما می‌خواهیم بابت کاری که انجام دادن از انجمن بازیکنان فورتنایت عذرخواهی کنیم.

fortnite

ساخت و فروش Aimbot برای فورتنایت اتهام این متقلب بود.

گروه BlazeFN از بازیکنان خواسته تا دیگر برای اکانت و تقلب با آن‌ها در تماس نباشند. اینکه هزینه هم به خیریه پرداخت شود کاملاً منطقی است. به دلیل اینکه مبلغ این جریمه قطعاً چیز زیادی نیست که به شرکت اپیک سودی برساند. از طرفی یک حرکت دوست داشتنی بوده و دیدگاه دنیای گیمینگ را به این شرکت بهتر می‌کند. البته عملکرد اپیک گیمز در این مدت بسیار خوب بوده و به همین دلیل نیازی به اعمالی از این دسته نیست.

بازی فورتنایت در حال حاضر یکی از بهترین عناوین آنلاین و بتل رویال بوده و اپیک پشتیبانی خوبی از آن کرده است. این بازی با محتوای زیاد و به روز همواره خود را زنده نگه داشته است. به همین دلیل طرفداران این بازی حدود ۵ سال است که در حال تجربه آن هستند.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما