اسپایدرمن و مری جین به فورتنایت آمدند

۳۰ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
spiderman no way home fortnite

فورتنایت با فصل سوم خود هیجان‌ زیادی بین طرفداران ایجاد کرده است. حال به مناسبت اکران فیلم مورد انتظار Spider-Man: No Way Home، چند اسکین جدید از شخصیت‌های اسپایدرمن و مری جین به بازی اضافه شده‌اند.

همان‌طور که انتظار داشتید، این اسکین‌ها از ظاهر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول پیروی می‌کنند و برای سومین فیلم از سه‌گانه‌ی جدید اسپایدرمن ساخته شده‌اند؛ بنابراین شاهد نسخه‌ای از تام هالند و زندایا در بازی خواهیم بود. جدا از لباس استاندارد مرد عنکبوتی که همه‌ی ما آن را می‌شناسیم، می‌توانید از لباس مشکی و طلایی که در فیلم جدید این شخصیت نشان داده شده است هم استفاده کنید. همچنین بازیکنان می‌توانند از یک ایموت در بازی برای قرار دادن و برداشتن ماسک اسپایدرمن استفاده کنند. شما می‌توانید در ادامه این اسکین‌ها را مشاهده کنید.

اسکین جدید اسپایدرمن

این لباس‌ها بخشی از رویداد Winterfest 2021 است که از ۱۶ دسامبر (۲۵ آذر ۱۴۰۰) آغاز شده و تا ۶ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۷ دی) ادامه خواهد داشت. این رویداد همچنین شامل Winterfest Lodge است که در آن به بازیکنان برای ۱۴ روز آینده، به صورت روزانه هدایایی رایگان داده می‌شود. این هدایا شامل دو لباس، دو پیک‌اکس، دو پوسته برای سلاح، گلایدر، ایموت، صفحه‌ی جدید بارگذاری، شکلک، اسپری و بنر می‌شود. دو لباس ذکر شده، کریسابل (نسخه‌ی فستیوال ایزابل) و پولار پیلی (موزی ساخته شده از یخ) خواهند بود. 

گفتنی است که فصل ۳ فورتنایت در اوایل ماه جاری عرضه شده و یک جزیره‌ی جدید، چالش‌های متنوع و یک بتل پس جدید با عنوان اسپایدرمن دارد. در پایان فصل ۲ فورتنایت، دواین جانسون به‌عنوان صداپیشه‌ی شخصیت فوندیشن، رهبر The Seven، سازمانی در فورتنایت که نظم را در ابعاد مختلف حفظ می‌کند، معرفی شد. یک اسکین از شخصیت او هم از طریق بتل پس قابل دریافت است.

فورتنایت

فصل دوم با یک رویداد زنده به نام The End به پایان رسید که طی آن بازیکنان شاهد وارونه شدن جزیره بودند. اپیک همچنین به‌تازگی اعلام کرده که سازنده‌ی سری‌های Rock Band و Dance Central یعنی استودیوی هارمونیکس را برای ساخت موسیقی و گیم‌پلی برای بازی فورتنایت خریداری کرده است. الن تاسکن، معاون توسعه‌ی بازی در اپیک گیمز در این باره گفت:

موسیقی بازی از ایموت‌ها گرفته تا کنسرت‌ها و رویدادهای جهانی در حال حاضر میلیون‌ها نفر را در فورتنایت گرد هم می‌آورد. ما همراه با تیم هارمونیکس نحوه‌ی تجربه‌ی موسیقی توسط بازیکنان را تغییر خواهیم داد و آن‌ها را از شنوندگان منفعل به شرکت‌کنندگان فعال تبدیل خواهیم کرد.

فصل سوم فورتنایت هم اکنون روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس است. گفتنی است که فورتنایت از این فصل روی موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ توسعه داده خواهد شد.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه