نیتن دریک و کلویی آنچارتد به فورتنایت می‌آیند؛ در دو نسخه‌ی سینمایی و بازی

۲۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
fortnite uncharted

بازی فورتنایت (Fortnite) هر چند ماه یک‌بار یک تعدادی کاراکتر و اسکین به بازی خود اضافه می‌کند. اکثر بخش‌های اضافه شده به این بازی به دلیل یک رویداد است که در مدت اخیر رخ داده است. برای مثال در زمانی که آخرین فیلم اونجرز (Avengers) عرضه شد، اسکین قهرمانان مارول نیز وارد این بازی شدند. حال نوبت به آنچارتد (Uncharted) رسیده است. در تاریخ ۲۸ بهمن ماه اسکین‌های برخی از شخصیت‌های این بازی وارد فورتنایت خواهند شد.

۳ اسکین جدید به این بازی اضافه شدند. اول نیتان دریک (Nathan Drake) عادی، یعنی همان چیزی که در بازی‌ها وجود دارد. دوم کلوئی فریزر (Chloe Frazier) که او نیز در بازی شماره ۲ به همراه داستان جانبی میراث گمشده (Lost Legacy) حضور داشت. شماره سوم اسکین نیتان دریک با بازی تام هالند در فیلم آنچارتد است. نکته‌ی جالب اینجاست که این دومین بار است که تام هالند وارد بازی فورتنایت شده است.

آنچارتد فورتنایت

هنوز اطلاعات زیادی از این رویداد منتشر نشده است. تنها بخش‌های ظاهری عرضه شده است. به همین دلیل ما نمی‌دانیم که در رویداد بعدی شاهد تغییری در نقشه یا گیم‌پلی بازی خواهیم بود یا نه. البته طبق چیزی که ما از فورتنایت شاهد بودیم احتمال تغییر در رویه کلی بازی بسیار کم است.

فورتنایت حدود ۵ سال است که منتشر شده است. می‌توان گفت که سبک بتل رویال (Battle Royale) با این بازی به محبوبیت رسید. برخلاف بسیاری از بازی‌ها که در این مدت شهرت خود را از دست می‌دهند، فورتنایت توانسته محبوبیت خود را حفظ کند. این اتفاق هم به دلیل رویدادها و اضافه کردن کاراکترهای مورد علاقه بازیکنان است. به همین دلیل افراد بسیاری همچنان به تجربه این بازی ادامه می‌دهند. از طرفی با اضافه شدن کاراکترهای جدید امکان دارد که طرفداران آن کاراکتر هم به فورتنایت اضافه شوند. با رایگان بودن این بازی مانعی وجود ندارد و به همین علت فورتنایت همچنان به موفقیت ادامه می‌دهد.

منبع: TheVerge.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما