معرفی بازی نوروزی: Forza Horizon 3

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

این که هر سال می‌توانیم یک قسمت از مجموعه بازی‌های «فورتزا» (Forza) را تجربه کنیم، اتفاق جالبی است. مخصوصا که یک سال با یک بازی بسیار شبیه‌سازی شده مواجه می‌شویم و سال بعد یک عنوان آرکید مانند هیجان‌انگیز را تجربه می‌کنیم.  امسال نوبت به قسمت سوم Forza Horizon رسید. یک بازی آرکید بسیار جذاب که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم خودش کند. این عنوان آن‌قدر مسابقه‌ی‌ جذاب و مسیرهای شگفت‌انگیز را پیش روی‌تان قرار می‌دهد که نمی‌توانید از هیچ کدام آن‌ها دل بکنید.

یکی از تفاوت‌های اصلی مجموعه Forza Horizon با قسمت‌های اصلی Forza Motorsport این است که مجموعه Horizon در فضایی Open-World در جریان هستند. اتفاقی که باعث شده که کلی مسیر جدید ببینید و از منظره‌های مختلف لذت ببرید. به جرات می‌توانم بگویم که هیچ بازی رانندگی را با این کیفیت و این همه جزییات هیچ‌ جا ندیده‌اید.

قسمت سوم مجموعه Horizon این‌بار به کشور استرالیا رفته و در طول مسابقه‌های مختلف شما را با محیط‌های زیبا روبه‌رو می‌کند. محیط این بازی دو برابر بزرگ‌تر از قسمت قبلی است و به همین دلیل ساعت‌های بیشتری را با این بازی سپری خواهید کرد. بیش از ۳۵۰ اتومبیل مختلف در این بازی طراحی شده که همه‌ی آن‌ها از همان ابتدا قابل بازی کردن هستند.

بازی Forza Horizon 3 بر خلاف قسمت‌های قبلی این بار برای کامپیوترهای شخصی هم عرضه شده و اگر این بازی را به صورت دیجیتالی برای ایکس‌باکس خریداری کنید، نسخه‌ی کامپیوتر آن را رایگان دریافت خواهید کرد.

‌‌‌‌

نام لاتین بازی: Forza Horizon 3

تهیه کننده: Microsoft Studios

سازنده: Playground Games

سبک: رانندگی

پلتفرم: PC – Xbox One

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مهران

    فوق العاده بازی زیبائیه،من دارم و واقعا دل کندن ازش خیلی مشکله 😀

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما