بازی Forza Motorsport 6: Apex برای PC‌ تایید شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Forza Motorsport 6 Apex

مایکروسافت با همکاری استودیوی بازی‌سازی Turn 10 بازی Forza Motorsport 6: Apex را برای PC معرفی کرد. این عنوان یک بازی رایگان خواهد بود.

بازی Forza Motorsport 6: Apex  در بهار ۲۰۱۶ برای کامپیوترهای ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود.

مجموعه بازی‌های «فورتزار موتوراسپورت» (Forza Motorsport) از جمله عنوان‌های رانندگی بسیار با کیفیتی هستند که به شکل انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس عرضه می‌شدند. خیلی‌ها دوست داشتند که این بازی را روی کامپیوتر هم بازی کنند و به همین دلیل مایکروسافت تصمیم گرفته که قسمت جدید این مجموعه بازی‌ها به نام Forza Motorsport 6: Apex را معرفی کند.

فورتزا موتوراسپورت جدید برای ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود و از DirectX 12 پشتیبانی می‌کند تا بتواند جلوه‌های گرافیکی با کیفیتی را پیش روی بازی‌کننده‌ها قرار دهد. همچنین مشخص شده که این عنوان را می‌توان با وضوح تصویر ۴K اجرا کرد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که قطعات سخت افزاری کامپیوتر خودتان را برای تجربه‌ی این بازی ارتقا دهید.

بازی FM6: Apex دقیقا همان نسخه‌ی کنسولی که برای ایکس باکس وان عرضه شده بود، نیست. این بازی دارای ۶۳ خودرو خواهد بود. البته بد نیست بدانید که نسخه‌ی کنسولی ۴۶۰ ماشین را در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌داد. همچنین نسخه‌ی کامپیوتر شش مسیر دارد که نسخه‌ی کنسولی ۲۶ مسیر داشت.

مایکروسافت گفته که پس از عرضه‌ی این بازی برای PC قصد دارد قسمت‌های مختلف مجموعه بازی‌های فورتزا را هم برای این پلتفرم عرضه کند و این عنوان تنها آینده‌ی این مجموعه را نشان می‌دهد. به احتمال زیاد بازی Forza Motorsport 7 برای ایکس باکس وان و PC‌ منتشر می‌شود. البته در گذشته شایعات به عرضه شدن قسمت جدید Forza و Gears of War 4 برای کامپیوتر اشاره می‌کردند.

بازی Forza Motorsport 6: Apex در بهار سال ۹۵ برای کامپیوترهای ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد و روی فروشگاه ویندوز قرار می‌گیرد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید:

‌‌‌‌

منبع: PC Gamer

برچسب‌ها :
دیدگاه شما