چهاردهمین رویداد فیناپ و سومین رویداد فیناپ آنلاین، با حمایت دیجی‌پی برگزار می‌شود

۲۳ دی ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
رویداد فیناپ با حضور برادران محمدی

سومین رویداد فیناپ آنلاین و چهاردهمین رویداد فیناپ پنج شنبه ۱۸ دی ماه با موضوع کسب‌وکارها و استارتاپ‌های لندتک (lendtech) در ایران با حمایت ویژه دیجی‌پی برگزار می‌شود. حمید و سعید محمدی، بنیان‌گذاران دیجی‌کالا از مهمان ویژه بخش متفاوتی از این رویداد هستند.

در چهاردهمین رویداد فیناپ که به طور کامل با حمایت و همکاری «دیجی پی» و به میزبانی دیجی‌نکست برگزار می شود، سخنران‌هایی از سازمان‌ها و کسب و کارهای مرتبط با لندتک حضور دارند.

چرا لِندتک؟

لِندتِک به شیوه‌های نوین اعطای وام گفته می‌شود که به شرکت‌های اعتباردهی خصوصی و بعضی از بانک‌ها کمک می‌کند تا به‌راحتی با وام‌گیرندگان ارتباط برقرار کنند. فرآیندهای یکپارچۀ لندتک شامل احرازهویت دیجیتال، امضای دیجیتال، اعتبارسنجی آنلاین و… روند درخواست و دریافت وام را ساده و سریع پیش می‌برد.

شرایط ویژه اقتصادی کشور، افزایش تقاضا برای دریافت وام و تسهیلات توسط اقشار مختلف جامعه و از سوی دیگر نوآوری‌هایی که فین‌تک در سهولت و سرعت خدمات مالی ایجاد کرده است، موجب شده که شرکت‌ها و بانک‌های کشور به سمت فناوری‌های وام‌دهی و اعطای تسهیلات با استفاده از سامانه‌های آنلاین حرکت کنند.

از این‌رو آشنایی بیشتر با مفهوم لندتِک، شاخه‌های آن، بازیگران آن و چالش‌های این حوزه، موضوعی مهم و درخور توجه برای علاقه‌مندان، مدیران و متخصصان صنایع مالی و بانکی است.

سخنرانان و اعضای پنل رویداد

حمید و سعید محمدی، بنیانگذاران دیجی کالا در بخش فیناپ پلاس با گفتگویی متفاوت، مهمان سردبیر دیجیاتو، امیر مستکین هستند.

حمید و سعید محمدی مستکین

در چهاردهمین رویداد فیناپ که به‌طور کامل با حمایت و همکاری دیجی‌پی به عنوان مهم‌ترین بازیگر حوزه لندتک و به میزبانی دیجی‌نکست برگزار خواهد شد، سخنران‌هایی از سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مرتبط با لِندتک حضور خواهند داشت. هومن امینی «مدیرعامل دیجی‌پی»، سعید مستشار «مدیرعامل بانک ایران ونزوئلا»، جعفر حقیقی «مدیرعامل گروه مالی بانک کارآفرین»، محسن زادمهر «مدیر بانکداری دیجیتال بانک خاورمیانه»، سعید باجلان «عضو هیئت علمی دانشگاه تهران»، محسن رحمتی «مدیرعامل صندوق کاریزما»، فریدون کاکاوند «رئیس هیئت‌مدیره سیگما» و محمدرضا آشتیانی «مدیرعامل قسطا» در این رویداد از تجربیات و فعالیت خود ارائه‌هایی خواهند داشت.

در بخش پنل رویداد چهاردهم علیرضا سفیدپور «معاون توسعه کسب‌وکار اعتباری دیجی‌پی»، آمنه نادعلی زاده «معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی» محمدحسین محمودی «مدیر بانکداری شخصی و بهبود تجربه مشتری بانک ملت»، داود کاغذگران «مدیرعامل لیزینگ پارسیان» و وحید کرمی «کارشناس اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی» به نمایندگی از بخش‌های مختلف حوزۀ لندتک حضور خواهند داشت.

جزئیات برگزاری چهاردهمین رویداد فیناپ

پنج‌شنبه ۱ دی‌ماه ۹۹، استیج فیناپ در محل دیجی‌نکست برای حضور سخنران‌ها آماده است و بخش کافه فیناپ نیز میزبان افراد صاحب‌نظر خواهد بود. گفتنی است تیم فیناپ بخشی از درآمد فروش بلیت رویداد را به فعالیت‌های خیریه اختصاص می‌دهد.

این رویداد ساعت ۱۳ تا ۱۸ به‌صورت زنده از کانال آپارات فیناپ پخش خواهد شد و پذیرای پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان با هشتگ Finupevent در شبکه‌های اجتماعی است.

علاقه‌مندان به رویداد فیناپ می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام و از این رویداد حمایت کنند. افرادی که امکان تماشای پخش زنده را ندارند نیز می‌توانند بلیت رزرو محتوای رویداد را خریداری کنند.

ثبت‌نام در رویداد فیناپ ۹۹
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه