بازی آنلاین رایگان وان پانچ من برای موبایل و کامپیوتر معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

انیمه وان پانچ من (One Punch Man) یکی از پرطرفدارترین انیمه‌های تاریخ است. این انیمه توانست در بازار جهانی هم موفقیت بسیار خوبی کسب کند و به شدت محبوب شود. شخصیت دوست داشتنی کرکتر اصلی به همراه انیمیشن بسیار جذاب این انیمه باعث شد جایگاه خاصی میان طرفداران سریال و انیمه پیدا کند.

با توجه به سبکی که این انیمه داشت کاملاً قابل پیشبینی بود که بازی‌های زیادی از روی آن ساخته شود. حال شرکت Crunchyroll اعلام کرده که در حال ساخت یک بازی جدید آنلاین از وان پانچ من است. این بازی کاملاً رایگان بوده و برای کامپیوتر و پلتفرم موبایل عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ عرضه رسمی این بازی اعلام نشده ولی در سال ۲۰۲۳ در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

بازی وان پانچ من: دنیا (World) یک عنوان آنلاین اکشن است. این بازی بسیار گسترده بوده و کاربران را در دنیای این انیمه قرار می‌دهد. بازی از کرکترهای اصلی این انیمه استفاده کرده که هر کدام قابلیت‌های خاص خود را نیز خواهند داشت. در اصل شرکت سازنده در تلاش است تا کاری کند که طرفداران بتوانند در دنیای وان پانچ من زندگی کنند.

بازی One punch man

یکی از نکات مثبت بازی وان پانچ من این است که دارای قابلیت کراس پلی (Cross Play) و کراس پراگرشن (Cross Progression) است. این دو قابلیت باعث می‌شوند تا تعداد کاربران زیاد شده و از طرفی کاربران بتوانند روی همه دستگاه‌های خود این بازی را تجربه کنند.

داستان بازی به این شکل است که دنیای وان پانچ من توسط هیولاها اشغال شده است. حال دنیا به قهرمانان این شهر نیاز داشته تا آن را نجات دهند. بعد از ۳ سال تمرین، سایتاما (Saitama) تبدیل به یک قهرمان بسیار حرفه‌ای قدرتمند شده است. کسی که تنها با یک مشت می‌تواند دشمنان خود را از بین ببرد.

نکته جالبی که در مورد سایتاما وجود دارد این است که قهرمان بودن را تنها در حد تفریح انجام می‌دهد. دنیا در حال حاضر هیچ رقیبی برای او نداشت و کمی حوصله‌اش سررفته است. حال با دشمن جدیدی که پدیدار شده، نوبت سایتاما است که بدرخشد و دوباره از توانایی‌های خود استفاده کند.

بازی دارای قسمت‌های مختلف است. شما می‌توانید با قهرمان‌های دیگر به صورت تیمی به مأموریت‌های مختلف بروید. مبارزات نیز در این بازی بسیار گسترده و دقیق هستند. چیزی که برای یک عنوان بر اساس انیمه وان پانچ من الزامی است. همینطور اینکه شرکت سازنده برای این بازی سیستم فصلی را در نظر گرفته است تا محتوای انیمه را نیز در آن جای دهد. شهر بازی نیز بسیار گسترده بوده و دارای محتوای بسیار زیاد است.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما