فرام سافتور: الدن رینگ ۲ یا بسته‌ی الحاقی دیگری در کار نیست

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
دنباله الدن رینگ

بازی الدن رینگ (Elden Ring) را می‌توان یکی از بهترین عناوین چند سال اخیر دانست. بازی‌ای که توانست برای مدت زیادی توجه دنیای گیمینگ را به خود جلب کرده و عملکرد بسیار خوبی هم از لحاظ فروش و هم از دیدگاه منتقدین داشته باشد. حال با این حجم از موفقیت انتظار می‌رود که شرکت سازنده به دنبال گسترش این بازی باشد.

چندی پیش اولین بسته الحاقی بازی الدن رینگ معرفی شد. نام این بسته الحاقی سایه اردتری (Shadow of Erdtree) بوده که خط داستانی بازی را گسترش خواهد داد. همینطور اینکه موارد بسیار زیادی در این بسته الحاقی وجود خواهد داشت که باعث می‌شود افراد زیادی منتظر عرضه آن باشند. طبق چیزی که گفته شده سایه اردتری تابستان سال آینده در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

حال که بحث از بسته الحاقی اول الدن رینگ است، بسیار از افراد انتظار بسته الحاقی بعدی یا الدن رینگ ۲ را می‌کشند. حال طبق چیزی که رئیس شرکت فرام سافتور (From Software)، سازنده بازی الدن رینگ، گفته است، این استودیو به دنبال ساخت الدن رینگ ۲ یا بسته الحاقی دیگری برای این بازی نیست.

نزدیک به دو سال از عرضه بازی الدن رینگ می‌گذرد و حال شرکت سازنده تصمیم گرفت یک بسته الحاقی برای این بازی عرضه کند تا آن را زنده کند. نکته اصلی اینجاست که بازی الدن رینگ تا الان نزدیک به ۲۳ میلیون نسخه فروش داشته است که برای یک بازی در سبک الدن رینگ موفقیت بسیار زیادی است.

دنباله الدن رینگ

بسته الحاقی سایه اردتری محتوای بسیار زیادی به الدن رینگ اضافه خواهد کرد و این بازی را بیش از پیش گسترده خواهد کرد.

چندی پیش از میازاکی در مورد آینده بازی الدن رینگ سوال شد و او پاسخ داد:

ما نمی‌خواهیم بگوییم که بسته الحاقی سایه اردتری انتهای داستان الدن رینگ است. این ماجرا تقریباً برای بازی دارک سولز هم وجود داشت و بحث اینجاست که ما نمی‌خواهیم جلوی فرصت‌های دیگر را بگیریم. در نتیجه داستان و ماجرای الدن رینگ تغییر نخواهد کرد.

در حال حاضر ما برنامه‌ای برای عرضه یک دنباله یا بسته الحاقی دیگر برای الدن رینگ نداریم. با این حال ما نمی‌خواهیم که فرصت‌ها را از دست بدهیم. در نتیجه امکان دارد که در آینده اتفاق جالبی برای این مجموعه بیفتد.

ساخت یک بسته الحاقی برای عنوانی مثل الدن رینگ کار بسیار دشواری است. به دلیل اینکه این بازی به شدت بزرگ و گسترده بوده و چندین خط داستانی مختلف دارد. حال بسته الحاقی سایه اردتری یک ماجرای داستانی جدید به همراه یک دنیای جدید را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. بحث اصلی اینجاست که این بسته الحاقی باید به حدی جذاب و کامل باشد که طرفداران را به سمت خود جلب کند. به دلیل اینکه الدن رینگ به حدی بزرگ است که انگار چندین بسته الحاقی در کنار یکدیگر متصل شده تا این بازی را بوجود بیاورند.

منبع: Videogameschronicle

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما