احتمال استفاده از فلز در بدنه‌ی گوشی LG G5

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی G5 شرکت ال جی

با توجه به نزدیک‌تر شدن به سال ۲۰۱۶، شایعات درباره‌ی گوشی‌های پرچم‌دار شرکت‌های مختلف بیشتر می‌شوند. در جدیدترین شایعات منتشر شده درباره‌ی گوشی G5 شرکت ال‌جی، گفته شده که این محصول بدنه‌ای فلزی خواهد داشت.

گوشی G5 شرکت ال‌جی به احتمال زیاد با بدنه‌ی فلزی راهی بازار می‌شود.

اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، گوشی G5 ال‌جی، اولین محصول این شرکت خواهد بود که بدنه‌ای فلزی خواهد داشت. گوشی G3 بدنه‌ای پلاستیکی داشت و گوشی G4 هم در دو مدل با بدنه‌ی چرمی و پلاستیکی راهی بازار شده بود.
از آنجایی که گوشی‌های جدید شرکت‌های اپل و سامسونگ که با بدنه‌‌ی فلزی ساخته شده بودند مورد استقبال کاربران قرار گرفتند، شرکت ال‌جی هم تصمیم گرفته تا گوشی جدیدش را با کیفیت‌تر تولید کند.
در بخش دیگری از شایعات منتشر شده، گفته شده که پرچم‌دار جدید ال‌جی از سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۶ و کمی بعد از گوشی گلکسی S7 شرکت سامسونگ راهی بازار خواهد شد. همچنین مشخص شده که ال‌جی کمی بعد از معرفی G5 آن را راهی بازار خواهد کرد.
البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که هیچ‌کدام از اطلاعات منتشر شده، تایید شده نیستند و باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. استفاده از متریال‌های بهتر برای ساخت محصولات جدید چیز عجیبی نیست و ال‌جی هم برای رقابت با شرکت‌های مختلف سعی دارد محصول بهتری را راهی بازار کند.

 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
منبع: G For Gamesبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما