Galaxy O ؛ عضو جدید خانواده سامسونگ

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت کره‌ای سامسونگ گوشی‌های مختلفی را راهی بازار می‌کند. این شرکت گوشی‌هایش را در قالب گروه‌هایی مانند A، E، J، S، V، Z راهی بازار کرده است.

 

به‌تازگی شایعاتی منتشر شده که به ساخت گوشی‌های سری Galaxy O توسط سامسونگ اشاره می‌کنند.

 

اما به‌نظر می‌رسد به‌زودی شاهد عرضه گوشی‌هایی در قالب یک سری جدید از خانواده گلکسی باشیم. براساس شایعات منتشر شده، شرکت سامسونگ قصد دارد گوشی‌هایی با نام Galaxy O راهی بازار کند و حتی نام این گوشی‌ها هم مشخص شده است. احتمال دارد در آینده شاهد عرضه گوشی‌های گلکسی O5 و گلکسی O7 از سوی سامسونگ باشیم. با توجه به این شایعات، مشخص شده که این محصولات جدید فعلا با شماره SM-G550 و SM-G600 شناخته می‌شوند.

samsung1-Galaxyo

باید به این موضوع اشاره کنیم که سامسونگ نام‌هایی که برای عضوهای جدید خانواده گلکسی انتخاب می‌کند، به ترتیب حروف الفبا نیست. گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت در قالب سری S شناخته می‌شوند و در مکان بعدی، گوشی‌های سری J قرار می‌گیرند. گوشی‌های سری E هم جزو محصولاتی با قیمت ارزان به‌حساب می‌آیند. سری Z مربوط به گوشی‌هایی با سیستم‌عامل تایزن می‌شوند. سامسونگ از نام K برای تلفن‌های هوشمندی استفاده می‌کند که نقش دوربین دیجیتال را هم ایفا می‌کنند. همچنین گوشی‌های سری V این شرکت مربوط به محصولات میان‌زده می‌شوند. باید به این موضوع اشاره کنیم که این شرکت از نام W برای برخی تبلت‌هایش استفاده کرده است.

samsung1-Galaxyo1

بد نیست بدانید سامسونگ در خانواده‌هایی که دربالا به آن‌ها اشاره شد گوشی‌های معروفی با نام‌های نوت، Xcover، پاکت (Pocket)، گرند (Grand)، Ace، استار (Star)، یانگ (Young) و Core را ساخته است. هنوز مشخص نیست که سری Galaxy O قرار است چه ویژگی‌هایی داشته باشد و از چه سخت‌افزاری برای این گوشی‌ها استفاده شده است؛ اما احتمال می‌رود که این گوشی‌ها چیزی بین محصولات پرچم‌دار و محصولات میان‌رده بازار باشند. به‌احتمال زیاد سامسونگ قصد دارد در مراسم IFA از سری گوشی‌های Galaxy O رونمایی کند.

منبع: Phone Arena

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه