گلکسی S21 فن ادیشن شاید ۲۱ دی معرفی شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S21 فن ادیشن

هفته‌ی گذشته سایت SamMobile گزارش داد که گوشی گلکسی S21 فن ادیشن احتمالا در ماه ژانویه معرفی می‌شود. اما تعدادی از افشاگران فعال در توییتر این خبر را رد کردند و گفتند این گوشی بسیار زودتر راهی بازار می‌شود. اما حالا، برخی از افشاگران می‌گویند که این گوشی در ماه ژانویه رسما معرفی می‌شود.

در همین زمینه، یکی از افشاگران معروف به نام Jon Prosser گفته که سامسونگ در تاریخ ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) از گوشی گلکسی S21 فن ادیشن رونمایی می‌کند. بر اساس گزارش‌های مختلف، سامسونگ قصد داشته در ماه جاری یعنی اکتبر این گوشی را معرفی کند ولی به دلیل کمبود تراشه، آینده‌ی آن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

در ابتدا گفته می‌شد که سامسونگ به طور کلی پروژه‌ی ساخت این گوشی را کنار گذاشته است ولی حالا به نظر می‌رسد چنین اتفاقی نخواهد افتاد و در عوض معرفی آن به تاریخ ۲۱ دی موکول شده است. از طرف دیگر، سامسونگ چند روز قبل اعلام کرد که در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر) رویداد آنپکد را برگزار می‌کند.

گلکسی S21 فن ادیشن

برخی منابع اعلام کردند که احتمالا در این مراسم شاهد معرفی گلکسی S21 فن ادیشن خواهیم بود ولی حالا بر اساس گفته‌های افشاگران مختلف، در این مراسم گوشی S21 فن ادیشن معرفی نمی‌شود. به همین خاطر معلوم نیست که سامسونگ در این رویداد می‌خواهد از چه محصول یا محصولاتی رونمایی کند.

از طرف دیگر، اوایل سال ۲۰۲۲ گوشی‌های سری گلکسی S22 معرفی می‌شوند که توجهات زیادی را جلب خواهند کرد. بنابراین در چنین شرایطی، گوشی گلکسی S21 فن ادیشن بدون داشتن قیمت بسیار مناسب نمی‌تواند سروصدای زیادی راه بیندازد. روی هم رفته اگر در ماه ژانویه هم این گوشی معرفی نشود، باید کار آن را تمام شده در نظر بگیریم.

منبع: SamMobileبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما