گوشی‌های سری گلکسی S21 ارزان‌تر از نسل قبلی خواهند بود

۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S21

به گزارش یکی از رسانه‌های کره‌ای، سامسونگ قصد دارد گوشی‌های سری گلکسی S21 را با قیمت ارزان‌تر نسبت به سری S20 راهی بازار کند. گویا گلکسی S21 با قیمت بین ۸۴۹ تا ۸۹۹ دلار راهی بازار می‌شود که این یعنی نسبت به قیمت ۹۹۹ دلاری گلکسی S20 شاهد کاهش قابل توجه قیمت این گوشی خواهیم بود.

درباره‌ی گلکسی S21 پلاس هم می‌توانیم انتظار قیمت بین ۱۰۴۹ تا ۱۰۹۹ را داشته باشیم و برای مقایسه باید به قیمت ۱۱۹۹ دلاری S20 پلاس اشاره کنیم. در نهایت به نظر می‌رسد گلکسی S21 اولترا با قیمت ۱۲۴۹ تا ۱۲۹۹ دلار در قفسه‌ی فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد. همانطور که احتمالا می‌دانید گوشی S20 اولترا با قیمت ۱۳۹۹ دلار به دست مشتریان رسید.

گلکسی S21

در این گزارش آمده که این قیمت‌ها هنوز از طرف مدیران سامسونگ تأیید نشده‌اند ولی احتمالا با همین محدوده‌ی قیمت‌ها روبه‌رو خواهیم شد. روی هم رفته امیدواریم سامسونگ برخلاف روند چند سال گذشته‌ی خود، قیمت این گوشی‌ها را نسبت به نسل قبلی افزایش ندهد و اگر هم با کاهش قیمت روبه‌رو شویم، این رویکرد استقبال کاربران زیادی را به همراه خواهد داشت.

به طور کلی قیمت بسیار بالای پرچم‌داران سامسونگ با اعتراض‌های زیادی روبه‌رو شده و به‌خصوص درباره‌ی سری S20، برخی گزارش‌ها خبر از فروش پایین‌تر از انتظار این گوشی‌ها می‌دهند. فارغ از صحت و سقم این شایعه، طی هفته‌های آینده احتمالا گزارش‌های بیشتری درباره‌ی قیمت گوشی‌های سری S21 منتشر خواهد شد.

منبع: Sam Mobile

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar حمیدرضا

    ولی تو ایران گرون تره ????