گلکسی S22 اولترا شاید قلم S Pen را درون خود جا دهد

۱ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۱ ۳ مهر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تولید انبوه گلکسی S22

یکی از مشهورترین افشاگران حوزه‌ی تکنولوژی که با نام کاربری Ice Universe در شبکه‌های اجتماعی حضور دارد، به نقل از دو منبع مستقل گفته که گوشی گلکسی S22 اولترا مانند گوشی‌های سری نوت همراه با جایگاه مخصوص قلم S Pen راهی بازار می‌شود.

برای یادآوری باید بگوییم که گلکسی S21 اولترا اولین گوشی غیر نوت سامسونگ بود که پشتیبانی از قلم S Pen را امکان‌پذیر کرد ولی کاربرانی که خواستار بهره‌گیری از این قابلیت هستند، به ناچار باید با خرید یک کیس مخصوص قلم را با خود حمل کنند. اما حالا به نظر می‌رسد گلکسی S22 اولترا این مشکل را برطرف کرده اما برای عملی کردن این مشخصه باید تغییراتی در طراحی بدنه لحاظ شود.

به‌عنوان مثال، نسبت ابعاد نمایشگر این گوشی مانند گلکسی نوت ۲۰ اولترا ۱۹.۳:۹ خواهد بود و این در حالی است که تمام گوشی‌های S21 از نمایشگر مبتنی بر نسبت ابعاد ۲۰:۹ بهره می‌برند. به زبان ساده، نمایشگر این گوشی کمی عریض‌تر محسوب می‌شود که این رویکرد برای تعبیه‌ی جایگاه مخصوص قلم S Pen ضروری به حساب می‌آید. همچنین گوشه‌های بدنه هم در حد سری S21 گرد نخواهد بود اما در حد گوشی‌های نوت هم با زاویه‌های تیز روبه‌رو نمی‌شویم.

گلکسی S22 اولترا

با وجود اینکه سامسونگ برای این گوشی می‌خواهد چنین کاری را انجام دهد، خوشبختانه ظرفیت آن مانند S21 اولترا ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت خواهد بود که ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت بیشتر از گلکسی نوت ۲۰ اولترا محسوب می‌شود.

هنوز رندرهای مبتنی بر اطلاعات موثق از گوشی‌های سری S22 منتشر نشده که این موضوع را تأیید کنند. اما در هر صورت ماه‌ها تا معرفی این گوشی‌ها فاصله داریم و تا آن زمان دیگر افشاگران اطلاعات بیشتری از این گوشی‌ها فاش خواهند کرد.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما