Galaxy S7 به جای اندروید ۷.۰ به نسخه‌ی ۷.۱.۱ بروزرسانی خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر، کسانی که در برنامه‌ی بتای سامسونگ قرار دارند و یک Galaxy S7 یا Galaxy S7 Edge دارند، نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۷.۰ نوگت را دریافت کرده‌اند. با این حال،‌ سامسونگ هنوز تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی اندروید جدید را برای این گوشی‌ها مشخص نکرده است. این طور که به نظر می‌رسد، صاحبان پرچم‌دار سامسونگ، به جای اندروید ۷.۰، نسخه‌ی ۷.۱.۱ این سیستم عامل را دریافت خواهند کرد.

سامسونگ به کسانی که در برنامه‌ی آزمایشی خود قرار دارند گفته است که گوشی‌های آن‌ها در بروزرسانی رسمی به اندروید ۷.۱.۱ آپدیت خواهد شد.

در حال حاضر، اندروید ۷.۱.۱ برای گوشی‌های نکسوس و هم‌چنین Google Pixel عرضه شده است و عرضه‌ی این نسخه‌ی جدید از اندروید نوگت به صورت مستقیم، یعنی بدون اینکه در ابتدا به اندروید ۷.۰ آپدیت شوند، برای گوشی‌های دیگر هم حرکتی منطقی خواهد بود.

همانطور که می‌توانید در اسکرین‌شات پایین ببینید، سامسونگ به کسانی که در برنامه‌ی آزمایشی خود قرار دارند، گفته است که گوشی‌های آن‌ها در بروزرسانی رسمی به اندروید ۷.۱.۱ آپدیت خواهد شد. با این حال، ظاهرا تا قبل از پایان سال جاری میلادی قرار نیست اندروید ۷.۱.۱ برای Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge عرضه شود.

samsung-galaxy-s7-nougat-711-01

رابط کاربری سامسونگ قرار است پس از بروزرسانی به اندروید ۷.۱.۱ از TouchWiz به Samsung Experience تغییر نام دهد.

منبع: Phone Arena

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. محمد

    من الان گوشیم اندرویدش ۷ دانلودش کردم براش میاد ۷.۱.۱ یا جریمم میکنن نمیدن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما